Klaudia Halejcio pokazała ciążowy brzuch. Pojawiły się spekulacje dotyczące płci dziecka. Będzie dziewczynka?

W walentynki Klaudia Halejcio ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Teraz zaprezentowała internautom swój ciążowy brzuszek.

W walentynki Klaudia Halejcio postanowiła podzielić się z internautami radosną nowiną, informując, że wraz z partnerem spodziewają się pierwszego dziecka. Od tamtej pory do aktorki spływają liczne gratulacje, jednak fani z niecierpliwością wyczekiwali zdjęcia, na którym będą mogli wreszcie ujrzeć ciążowy brzuch. Nie trzeba było długo na to czekać, ponieważ dwa dni po ogłoszeniu ciąży Klaudia Halejcio opublikowała post, w którym zaprezentowała widoczne już ciążowe krągłości. 

Co czwarty Szwed żyje w pojedynkęPrawdziwi romantycy Europy

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazała, jak spędziła urodziny

Klaudia Halejcio opublikowała zdjęcie, na którym widać ciążowe krągłości

Zdjęcie, do którego zapozowała wraz z przyjaciółką, wykonał popularny fotograf gwiazd. Klaudia Halejcio podsumowała je krótkim opisem:

Wujaszek wpadł na kawę i jaką piękną pamiątkę nam zostawił. Dziękujemy.

Internauci przyznali, że ciąża służy aktorce.

Promieniejesz kochana. Ciąża Ci służy.
Gratulacje, pięknie pani wygląda - pisali fani.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio nie kupuje nowych ubrań. Woli lumpeksy

 

Internautom nie umknął jednak żaden, nawet najmniejszy szczegół. Jednego z fanów zastanowił widoczny na zdjęciu różowy sweter aktorki. 

Czy ten różowy kocyk to sugestia? Gratuluję jeszcze raz.

Przyszła mama pospieszyła z wyjaśnieniami:

To tylko mój sweterek - odpowiedziała.

Wygląda więc na to, że na wieści o płci dziecka aktorki fani będą musieli jeszcze trochę poczekać, o ile Klaudia Halejcio w ogóle zdecyduje się ujawnić ją przed narodzinami maleństwa. Przypomnijmy, że plotki o ciąży aktorki pojawiały się już jakiś czas temu za sprawą zdjęć, na których internauci dopatrywali się ciążowego brzuszka

Więcej o: