Emilia Komarnicka rozmyśla podczas karmienia piersią: Najważniejsza w pożywieniu dla dziecka jest intencja. Fanki oburzone

Emilia Komarnicka-Klynstra opublikowała zdjęcie podczas karmienia piersią. Wyznała, że według niej najważniejsza w pożywieniu jest intencja. "Karmię Go i myślę - miłość, zdrowie, szczęście, siła". Fanki karmiące butelką poczuły się gorsze.

Emilia Komarnicka-Klynstra poinformowała o drugiej ciąży w mediach społecznościowych we wrześniu ubiegłego roku. Później w swoich publikacjach była raczej powściągliwa i postanowiła okres ciąży spędzić z dala od medialnego zainteresowania. Dopiero 26 grudnia poinformowała na Instagramie fanów o narodzinach drugiego syna. Od tamtej pory chętnie pozuje z dziećmi, jednak ukrywa ich twarze. Teraz gwiazda "Na dobre i na złe" opublikowała zdjęcie podczas karmienia piersią. Podzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami. Nie wszystkie internautki są z nią zgodne.

Emilia Komarnicka-Klynstra z rodzinąEmilia Komarnicka-Klynstra wreszcie zdradziła imię drugiego dziecka

Emilia Komarnicka-Klynstra karmi piersią: Najważniejsza w pożywieniu dla dziecka jest intencja

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra w grudniu doczekali się drugiego syna. Pierwsze dziecko pary nazwane zostało Kosma, a młodsze Tymoteusz. We wtorkowe południe aktorka podzieliła się na Instagramie zdjęciem zrobionym podczas karmienia syna i wyznała, co to dla niej znaczy.

Karmienie to dla mnie jeden z ukochanych aspektów macierzyństwa. Zawsze próbuję być w tym procesie z moimi chłopakami w pełni (no chyba że akurat robię zdjęcie dla Was i mam telefon w ręku, ale to naprawdę wyjątek), bo mam poczucie, że najważniejsza w pożywieniu dla dziecka jest intencja - napisała.
 

Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła, jaki jest jej rytuał podczas karmienia Tymoteusza. Aktorka przekazuje synu dobre intencje.

To zdecydowanie bardziej odżywczy składnik, niż cała reszta zawarta w mleku. Karmię Go i myślę - miłość, zdrowie, szczęście, siła, bezpieczeństwo, spokój... I mam poczucie, że wszystko to płynie z mlekiem do Niego. Tak, tak czasem nie mam siły, czasem chciałabym się najeść czegoś, co niekoniecznie byłoby dla niego zdrowe, ale generalnie czerpie niesamowitą siłę - dodała.

Emila Komarnicka-Klynstra urodziła synaEmilia Komarnicka-Klynstra urodziła drugie dziecko! Znamy płeć. "Najpiękniejszy prezent"

Większość fanek podzieliła się swoimi doświadczeniami z karmieniem w komentarzach. Niektóre z nich, a zwłaszcza te karmiące butelką, poczuły się jednak obrażone. 

Najważniejsze jest karmienie z miłości i nieważne, czy piersią, czy butelką
Dziewczyny, które nie możecie karmić piersią - nie dajcie sobie wmówić, że nie macie bliskości z dzieckiem, bo nie karmicie piersią, zwłaszcza jeśli ta wersja karmienia powodowała raczej frustracje, złość dziecka i waszą.
A jeśli kobieta nie może karmić piersią, to już ta "miłość, bezpieczeństwo, spokój" to już nie płynie do dziecka z karmieniem hm? Tak to zabrzmiało niestety... - pisały internautki.

Aktorka odpowiedziała na każdy z komentarzy i wytłumaczyła, że opiera się tylko na swoich doświadczeniach oraz że każda matka wie, co jest najlepsze dla jej dziecka.

Zobacz wideo Daria Ładocha przez rok cierpiała na depresję poporodową. "Wstydziłam się swoich emocji" [PLOTKERSI]
Więcej o: