Borys Szyc komentuje odejście Marzeny Rogalskiej i zwraca się do Tomasza Kammela. "Może już czas?"

Borys Szyc, podobnie jak większość osób, czeka na komentarz Tomasza Kammela w sprawie odejścia Marzeny Rogalskiej. Zadał mu jedno ważne pytanie.

Po odejściu Marzeny Rogalskiej z Telewizji Polskiej nie milkną echa. Sprawę komentują nie tylko widzowie i internauci, ale i coraz więcej znanych osób. Wiele z nich czeka także na wypowiedź Tomasza Kammela, telewizyjnego partnera Rogalskiej. Jak wiadomo, prezenter nie odniósł się jeszcze do sprawy.

Zobacz wideo Agnieszka Mielczarek tłumaczy się z pracy w TVP

Borys Szyc komentuje postawę Tomasza Kammela

Borys Szyc postanowił również skomentować sytuację i postawę dawnego kolegi, Tomasza Kammela. Zamieścił zdjęcie z jego ostatniego postu na Instagramie (czyli te, na którym Kammel pokazuje domową siłownię) i napisał:

Może już czas? Nie tylko na siłownię...? 

Tomasz Kammel, Borys SzycTomasz Kammel, Borys Szyc Borys Szyc - Instagram

Chwilę wcześniej udostępnił też post Marzeny Rogalskiej, który podpisał:

Marzena brawo.

Marzena Rogalska, Borys SzycMarzena Rogalska, Borys Szyc Borys Szyc - Instagram

ZOBACZ TAKŻE: Media protestowały, TVP nadawało. Widzowie bezlitośni dla Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej. Piszą o urlopie na żądanie

Choć Tomasz Kammel nadal nie komentuje sprawy, warto przypomnieć, że i nasza redakcja próbowała się z nim skontaktować. Niestety, w odpowiedzi prezentera usłyszeliśmy zdanie:

Teraz jestem bardzo zajęty - powiedział prezenter i uchylił się od odpowiedzi.

Jak donosi nasze źródło, Tomaszowi Kammelowi nie opłaca się komentowanie decyzji koleżanki:

Tomasz Kammel jest ulubieńcem telewidzów i szefostwa. Ma za dobre warunki, poprowadzi program z każdym. Trudno się dziwić, że w obecnej sytuacji nie chce zabierać głosu - słyszymy od pracownika TVP.

Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak z niecierpliwością czekać na dalszy rozwój sytuacji. Jaki myślcie, z kim prezenter będzie teraz prowadził "Pytanie na Śniadanie"?