"BrzydUla". Ula całuje się z doktorem! To już naprawdę koniec jej związku z Markiem? [PLOTEK EXCLUSIVE]

W życiu Uli i Marka jest ostatnio mnóstwo zawirowań. W zbliżających się odcinkach będzie jeszcze bardziej gorąco!

Drugi sezon "BrzydUli", który emitowany jest w stacji TVN zyskał ogromne grono wiernych widzów. Nic dziwnego - w końcu każdy odcinek zaskakuje nas zupełnie nowymi wydarzeniami. Najwięcej emocji skradają również metamorfozy głównych bohaterów. Przykładem jest Małgorzata Socha, która przez fanów została porównana do Sharon Stone. Z naszych informacji wynika, że przed nami jeszcze naprawdę sporo kontrowersji. Ula w końcu rozstanie się z Markiem?

Długa grzywka jako hit sezonuGrzywka ścięta w ten sposób jako hit sezon. Jak stylowo ją ułożyć?

Zobacz wideo Wiedzieliście, że Julia Kamińska nie chce ślubu?

"BrzydUla". Ula całuje się z doktorem! To już naprawdę koniec jej związku z Markiem?

Między Ulą a Markiem powoli wygasza się niegdyś namiętne uczucie. Dosłownie na chwilę udało im się zapomnieć o wszystkich problemach, kiedy wrócili do domu, a najmłodszy członek rodziny Dobrzańskich, Antoś, zaczął chodzić! W tamtym momencie wyglądali na szczęśliwe małżeństwo i mogłoby się wydawać, że jest jeszcze o co walczyć.

Ula, jak i Marek, nie wiedzą, co mają dalej zrobić ze swoim małżeństwem. Kobieta ma w sobie ducha walki i chce ratować związek z ukochanym, jednak to zaczyna ją przerastać. Podobne uczucia targają Markiem. Każda konfrontacja z żoną jest dla niego bolesna. Nie wie, co będzie z jego życiem, a przede wszystkim z Ulą.

Łukasz Nowicki i Olga NowickaŁukasz Nowicki i jego żona stracili dziecko. "Trudny i bolesny czas"

Okazuje się, że w kolejnych odcinkach ich spory wciąż zostaną nierozwiązane. Dotarliśmy do zdjęć z planu, na których Ula namiętnie całuje się z doktorem Arturem! Czy to oznacza definitywny koniec związku z Markiem? Jak zareaguje na to wydarzenie Marek? Dowiemy się już niedługo. Gorące zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: