Aktor z "Klanu" poinformował o narodzinach drugiego dziecka. Znamy płeć i imię

Aktora z "Klanu" poinformował na swoim koncie na Instagramie, że jego żona urodziła drugie dziecko.

Jakub Świderski, znany szerszej publiczności m.in. za sprawą występów w "Klanie", "Przyjaciółkach" czy produkcji "Lombard. Życie pod zastaw", w walentynki ogłosił, że na świecie pojawiło się jego drugie dziecko. Aktor przekazał radosną nowinę za pośrednictwem konta na Instagramie. Pokazał zdjęcie syna, a jego żona zdradziła imię.

Jakub Świderski z "Klanu" ma drugie dziecko

Jakub Świderski powitał na świecie swoje drugie dziecko. Jego żona w mediach społecznościowych poinformowała, że chłopiec otrzymał imię Antoni. To już drugi potomek pary - w 2017 roku urodziła jej się córka, Anastazja.

Małgorzata Tusk i Donald TuskDonald Tusk pokazał archiwalne zdjęcia ze ślubu. "Bez mieszkania, ale za to z marzeniami"

Moje kochane Walentynki. A i jeszcze @aga_przestrzelska trzeba już zatrudniać kogoś do selfie, żeby się wszyscy zmieścili - napisał na Instagramie.
 

Żona aktora również nie zamierzała ukrywać dobrych wieści - tego samego dnia Agnieszka Przestrzelska udostępniła zdjęcie z maluchem w sieci i nawiązała do narodzin pierwszego dziecka.

Tak jak trzy i pół roku temu, tylko z przewagą niebieskiego, a nie różowego - podpisała ujęcie.
 

Co ciekawe, para poznała się właśnie na planie "Klanu", w którym Świderski grał od 2009 roku. Wcielał się w postać Norberta Piątkowskiego.

Barbara BursztynowiczBarbara Bursztynowicz pokazała męża w "DD TVN". Opowiedziała o ciężkich chwilach w związku: Wiedzieliśmy, że mamy tylko siebie

Do większych ról aktora możemy zaliczyć także te w "Świętym", "Na Wspólnej" i "Przyjaciółkach". Wiosną 2017 wziął z kolei udział w siódmej edycji programu rozrywkowego "Twoja twarz brzmi znajomo", emitowanego w telewizji Polsat. Sporadycznie pracuje także jako lektor. 

Gratulujemy powiększenia rodziny!

Zobacz też: "Klan". Pamiętacie pierwszego Daniela? Jakub Tolak rzucił show-biznes i... zamieszkał w samochodzie

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska: Wiem, że dla większości Polaków zostanę już Bożenką z "Klanu" [PLOTKERSI]
Więcej o: