Kiedy Meghan Markle urodzi drugie dziecko? Są szczegóły dotyczące ciąży i terminu porodu

Meghan Markle i książę Harry wkrótce powiększą swoją rodzinę. Wiemy, kiedy Archie prawdopodobnie zostanie starszym bratem - to już naprawdę niedługo!

14 lutego Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Teraz pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących ciąży - w tym trochę informacji na temat terminu porodu Meghan.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle odeszli z rodziny królewskiej

Meghan Markle i książę HarryMaghan Markle jest w drugiej ciąży! "Archie będzie starszym bratem"

Kiedy Meghan Markle urodzi drugie dziecko?

Oficjalne ogłoszenie ciąży Harry'ego i Meghan nie zawierało zbyt wielu informacji. Z krótkiego oświadczenia, które przedstawił rzecznik księcia i księżnej Sussex, dowiedzieliśmy się, że ich syn Archie zostanie starszym bratem, a para jest z tego powodu niezwykle szczęśliwa.

Teraz osoby związane z książęcą parą ujawniają szczegóły dotyczące ciąży oraz terminu porodu Meghan. Według ich doniesień, drugie dziecko księcia i księżnej Sussex przyjdzie na świat późną wiosną, co oznaczałoby okolice końca kwietnia lub maja.

Harry i Meghan zawsze chcieli mieć kilkoro dzieci - młodszego brata lub siostrę dla [syna] Archiego. Teraz podekscytowani oczekują przyjścia na świat ich kolejnej radości. To spełnienie marzeń. Meghan ponownie zaszła w ciążę pod koniec zeszłego roku. Dziecko ma się urodzić pod koniec wiosny - cytuje swoje źródło nowojorski magazyn "Us Weekly".

Meghan Markle i książę Harry powiększają rodzinę

Jak donosi "US Weekly", osoby znające kulisy życia księcia Harry’ego i Meghan potwierdzają, że małżeństwo jest niezwykle szczęśliwe z powodu powiększenia rodziny

Niektóre pary czują się przytłoczone posiadaniem dwojga dzieci w tak bliskim wieku. Harry i Meghan są jednak przyzwyczajeni do tego, że mają dużo pracy i zadań - mówi źródło magazynu.

Meghan Markle i ksiażę HarryMeghan Markle i książę Harry w show Oprah Winfrey. Opowiedzą o ciąży

Radość jest ogromna, tym bardziej, że kilka miesięcy temu w emocjonalnym eseju dla "New York Times" księżna Sussex opisała utratę poprzedniej ciąży. Do poronienia doszło w lipcu 2020 roku.