Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przechodzą kryzys? Ich ostatnie zdjęcia rozwiewają wszelkie wątpliwości

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski pojawili się na imprezie ramówkowej Polsatu. To ich pierwsze wyjście na salony od dawna. Zdjęcia, które zrobiono im na ściance, nie wskazują na to, że zakochani borykają się z kryzysem w związku.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski dali się poznać jako nierozłączna para, która spędza ze sobą dużo czasu. Oboje chętnie chwalili się na Instagramie zdjęciami czy nagraniami ze wspólnych momentów na planie zdjęciowym "Rodzinki.pl", pokazywali, jak bawią się na wakacjach czy odpoczywają w domowym zaciszu. Jakiś czas temu zakochani jednak coraz rzadziej zaczęli wspólnie nagrywać, a w mediach pojawiły się plotki, że nie tylko mierzą się z kryzysem w związku, ale nawet, że nie są już razem. Cóż, najnowsze zdjęcia z ich wyjścia na imprezę ramówkową Polsatu zdają się przeczyć tym doniesieniom. 

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska w odmienionej fryzurze. Fani porównali ją do Jennifer Lopez. "O wow! Petarda"

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska komentuje plotki na temat rozstania ze Zdrójkowskim. „Uważam to za lekką dziecinadę”

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w czułych objęciach 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski pojawili się na ramówce Polsatu. Ona w dopasowanej, krótkiej i asymetrycznej sukience, która odsłoniła nogi i ramiona. Kreacja w kolorze soczystej czerwieni przyciągała też wzrok dzięki pięknej ozdobie z tiulu. Do tego szpilki i złota biżuteria. Nienaganny był też makijaż aktorki. Adam Zdrójkowski również był wierny swojemu stylowi - połączył elegancką białą koszulę i czarną kamizelkę z dżinsami i sportowymi butami

Jednak nie stylizacje aktorów zwracały uwagę, ale ich zachowanie. Gąsiewska i Zdrójkowski okazywali sobie wiele czułości i nie wstydzili się romantycznych gestów. Takie ujęcia możemy zobaczyć, kiedy stali na ściance (fotografie w naszej galerii, w górnej części artykułu), jak i też poza czerwonym dywanem. Gąsiewska pochwaliła się wszak na swoim Instagramie uroczym kadrem. 

 

I choć aktorka opatrzyła zdjęcie jedynie lakonicznym wpisem, to my patrzmy niżej, w sekcję komentarzy, gdzie Zdrójkowski zostawił komentarz z emotikoną przedstawiającą czerwone serce. Urocze.