Paulina Młynarska krytykuje odchudzanie Małgorzaty Rozenek w programie. Prezenterka zabrała głos

Paulina Młynarska krytycznie odniosła się do programu z Małgorzatą Rozenek w TVN Style. Uważa, że "Rozenek cudnie chudnie" nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Gosia odpowiedziała jej i innym krytykującym.

Paulina Młynarska we wpisie na Facebooku wyraziła opinię na temat nowego programu poświęconego pociążowej metamorfozie Małgorzaty Rozenek. Ostro ją skrytykowała, ale Gosia nie pozostała dłużna - z uśmiechem odniosła się do zarzutów koleżanki z TVN Style.

Paulina Młynarska krytykuje Małgorzatę Rozenek za "Rozenek cudnie chudnie"

Afera z udziałem Małgorzaty Rozenek i Pauliny Młynarskiej dotyczy formatu TVN Style. Na początku lutego na antenie pojawił się program "Rozenek cudnie chudnie" z udziałem Gosi. Jako że w połowie ubiegłego roku urodziła swoje trzecie dziecko, na oczach widzów zdecydowała się "doprowadzić do porządku" i pokazać metamorfozę po ciąży. Paulina Młynarska nie kryła oburzenia formatem w rodzimej stacji - stwierdziła, że Gosia pokazuje fankom nierzeczywisty obraz świata - przecież zwykli ludzie nie będą mogli tak szybko i łatwo doprowadzić się do stanu sprzed ciąży. Większość z nich nie ma pieniędzy ani czasu na opiekunki, dietetyków, ćwiczenia i poświęcenie całego dnia na dbanie o siebie. 

Zdrada finansowa może boleć tak mocno, jak zdrada miłosna czy erotyczna."Odcinanie partnera od decyzji finansowych jest unieważnianiem jego osoby. To sabotuje związek"

Heroina (Małgorzata Rozenek - przy. red.) powiada na antenie TVN 24: Namawiam do tego, żebyśmy spojrzały na siebie łaskawszym wzrokiem. Piękne! Pamiętam sceny z programu "Perfekcyjna Pani domu", który wylansował naszą boginię. Kompletnie załamany sobą i własną porażką domową, przemęczony, byle jak ubrany, zdołowany "kocmołuch" - przepraszam, ale tak właśnie pokazywano bohaterki tego programu - zasiada przed kamerami w towarzystwie idealnej od paznokci po końcówki pięknych włosów Małgorzaty i oglądają razem horror o syfie, do jakiego nasz "kocmołuch" dopuścił w swoim mieszkaniu - zaczęła post na Facebooku Młynarska.

Dziennikarka wspomniała także o tym, że "Perfekcyjna" korzysta z licznych zabiegów, które z pewnością nie będą pokazane w programie. Sugeruje więc, że cała magiczna metamorfoza Rozenek przed kamerami to zwyczajne oszustwo:

Urodziła i utyła! Teraz palec wymierza więc w samą siebie: trzeba z tym zrobić porządek! Migiem! Nie można tolerować podtytego, podmęczonego ciała macierzyńskiego z rozstępami i zmarszczką przy ustach! (...) Nie będę się tu znęcać nad oczywistym faktem, że sztab ludzi i warte dziesiątki tysięcy złotych zabiegi, produkty oraz słono opłacany czas, więc ściema po prostu i niefajne to w obliczu pandemicznego kryzysu. (...) Ale kiedy słyszę, z doskonale dopracowanych ust "Perfekcyjnej”, która ma wśród kobiet chyba największe zasięgi w Polsce i wywiera potężny wpływ na młode, jeszcze w nią zapatrzone dziewczyny, że "namawia do spojrzenia na siebie życzliwym wzrokiem” to przyznaję, że nożyk mi się otwiera.

Gosia zdecydowała się odnieść do komentarza Młynarskiej na swoim Instagramie. Nie robi tego wprost, jednak wyjaśnia, że program "Rozenek cudnie chudnie" to przede wszystkim program o zdrowym stylu życia. Jeśli ktoś nie ma ochoty oglądać - niech tego nie robi.

 
Kochane moje: kobiety są różne i to jest piękne i każda ma swoją racje i swoją prawdę i to jest jeszcze piękniejsze, ale badania naukowców z różnych stron świata są jednoznaczne: zdrowy tryb życia to dłuższe i spokojniejsze życie, bo w zdrowym ciele - zdrowy duch. Chcesz do mnie dołączyć i zacząć zmieniać swoje życie? Zapraszam. Chcesz z kanapy pooglądać? Zapraszam. Nie chcesz? Rozumiem.

Rozenek zaznacza, że "nie każdy jest gotowy" na taką przemianę. I tu absolutnie nie chodzi o wygląd, a o zmianę nawyków. 

Każdy jest mile widziany, choć nie każdy jest gotowy i nie każdy musi, ale nie dajcie sobie wmówić, że wtedy kiedy chodzi o zdrowie to tak naprawdę chodzi o wygląd (ładny wygląd to często efekt uboczny zdrowego trybu życia) bo program "Rozenek cudnie chudnie" to program o zdrowiu - napisała.

Małgorzata RozenekRozenek prezentuje odsłonięte ramiona na wiosennej ramówce TVN

Kto ma rację?

Zobacz też: Paulina Młynarska o tym, jak niektórzy "władcy macic" reagują na jej poglądy. "Nazwą cię morderczynią, będą cię straszyć"

Zobacz wideo Paulina Młynarska oburzona okładką "Wprostu"