Ewa Gawryluk w odważnej stylizacji na ramówce Polsatu. Postawiła na mini i głęboki dekolt. "Jak osiemnastka". Odpowiedziała

Ewa Gawryluk była jedną z gwiazd na czerwonym dywanie podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Fani byli oczarowani jej stylizacją.

Ewa Gawryluk pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsat. Na tę okazję aktorka wybrała stylizację, obok której trudno było przejść obojętnie. Nie da się ukryć, że w takim wydaniu nie widujemy jej na co dzień.

Zobacz wideo "Na Wspólnej". Tragiczny wypadek Ewy i Elżbiety

55-letnia Paulina Porizkova zamieściła odważne zdjęcie. Zwróciła się do fanów z ważnym apelem55-letnia Paulina Porizkova zamieściła odważne zdjęcie. Zwróciła się do fanów z ważnym apelem

Przeczytaj także: Ewa Gawryluk pokazała zdjęcie w piżamie i bez makijażu. Fani zachwyceni: "Naturalne piękno"

Ewa Gawryluk w odważnej mini na prezentacji ramówki Polsatu

Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w sukience mini w kwiatowy wzór. Kreacja podkreśliła jej figurę i odsłoniła nogi. Miała modne bufki oraz duży dekolt. Trzeba przyznać, że look Ewy Gawryluk był jednym z najodważniejszych wśród gwiazd tego wieczoru.

Ramo?wka Polsatu. Umaluja?, uczesza?, ubiora? i człowiek jakos? wygla?da. Najwaz?niejsze to zachowac? skromnos?c? - napisała na Instagramie.
 

Polecamy również: Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka ma nietypowe i "krwawe" hobby. "Nie mam pojęcia, skąd jej się to wzięło"

Meghan Markle i ksiażę HarryMeghan Markle i książę Harry w show Oprah Winfrey. Opowiedzą o ciąży

Stylizacja aktorki zachwyciła jej fanów, którzy chętnie komplementowali ją w komentarzach.

Powalasz na kolana. Bardzo pięknie wyglądasz.
Przepiękna!
Jak osiemnastka.

Na ten ostatni komentarz Ewa Gawryluk zdecydowała się odpowiedzieć.

Nie chciałabym wrócić do tego wieku - napisała.

Jedno jest pewne - Ewa Gawryluk zawsze wygląda obłędnie. Jakiś czas temu aktorka pokazała zdjęcia z młodości i mogliśmy się przekonać, że czas się dla niej zatrzymał. Fani byli zachwyceni archiwalną fotografią.

Przeczytaj więcej: Ewa Gawryluk pokazała zdjęcia z młodości. Fani komentują: Pani jest jak wino, im starsza, tym piękniejsza