Meghan Markle i książę Harry w show Oprah Winfrey. Opowiedzą o ciąży i odejściu z rodziny królewskiej

Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy wystąpią w talk-show telewizyjnym u Oprah Winfrey. Para zdecydowała się na szczery wywiad, w którym ujawni intymne tajemnice.

Choć książe Harry i Meghan Markle odeszli z rodziny królewskiej, by wieść "normalne życie" z dala od medialnego zainteresowania, to jednak najwyraźniej zatęsknili za blaskiem fleszy. Po tym, jak ogłosili radosną nowinę o drugiej ciąży, zdecydowali się na kolejny krok i zapowiedzieli, że pojawią się w talk-show Oprah Winfrey.

Zobacz także: Meghan Markle jest w drugiej ciąży! "Archie będzie starszym bratem". Jej ciążowy brzuch jest już całkiem spory

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle i książę Harry w show Oprah Winfrey

Telewizja CBS wydała właśnie oświadczenie w sprawie udziału byłej książęcej pary w show Oprah Winfrey. Okazuje się, że w wywiadzie, który zostanie wyemitowany 7 marca, najpierw pojawi się Meghan, a następnie dołączy do niej Harry.

Winfrey porozmawia z Meghan, księżną Sussex, w obszernym wywiadzie, obejmującym wszystko - od wkroczenia do życia królewskiego, małżeństwa, macierzyństwa, pracy filantropijnej, po to, jak radzi sobie w życiu pod silną presją opinii publicznej. Później do tej dwójki dołączy książę Harry. Razem będą mówić o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych oraz o swoich przyszłych nadziejach i marzeniach związanych z powiększającą się rodziną - informuje telewizja.
 

Ciekawe, co ujawnią Meghan i Harry przed kamerami i czy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej będą oglądać odcinek z ich udziałem?

Polecamy również: Meghan Markle i książę Harry nieprzypadkowo ogłosili ciążę w walentynki. Wybrali ten dzień ze względu na księżną Dianę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.