"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek pokazał walentynkowy prezent dla Agnieszki. W pudełku była seksowana bielizna

Wojtek z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pochwalił się na Instagramie podarunkiem, który przygotował dla Agnieszki z okazji dnia zakochanych. Możemy się domyślić, że naszykował dla niej seksowny komplet bielizny.

Wojtek i Agnieszka poznali się na planie najnowszej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W przeciwieństwie do innych uczestników randkowego reality-show czas zweryfikował ich relację na korzyść. Po zakończeniu formatu zdecydowali się kontynuować znajomość. Niedawno Wojtek pochwalił się niepublikowanymi do tej pory zdjęciami z ich ślubu. Obydwoje chętnie relacjonują swoje życie w mediach społecznościowych. Liderem w tym aspekcie jest zdecydowanie Wojtek, który ostatnio pochwalił się prezentem walentynkowym dla ukochanej.

Doda opublikowała zdjęcie w bikini z wakacji. Domaga się komplementówDoda świętuje 37 urodziny w Meksyku. Na urodzinowej sesji wygląda obłędnie

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek pokazał walentynkowy prezent dla Agnieszki 

Za nami dzień zakochanych. Gwiazdy chętnie pokazywały na Instagramie, jak spędzają ten wyjątkowy dzień w towarzystwie swoich drugich połówek. Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" również nie omieszkali zrelacjonować swoich amorów. Pochwalili się romantycznymi zdjęciami prosto z łóżka, na których nie szczędzili sobie czułości.

Agnieszka i Wojtek 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"ŚOPW". Agnieszka i Wojtek wymieniają się czułościami w łóżku

Co Wojtek sprawił swojej ukochanej tego wyjątkowego dnia? Na Instagramie uchylił nieco rąbka tajemnicy. Na zamieszczonej przez niego relacji możemy zobaczyć, jak otwiera czerwone pudełko. Co znajdziemy w środku? Agnieszka otrzymała seksowną bieliznę, co potwierdza oznaczona marka tuż obok pudełka. To ta sama, z której bardzo chętnie korzysta Barbara Kurdej-Szatan i inne gwiazdy. 

Wojtek 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Wojtek 'Ślub od pierwszego wejrzenia' instagram.com@wojciech_janik_official

Dobry pomysł na walentynkowy prezent? Dajcie znać w komentarzach. 

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek zaczynają nietypowy biznes. "Certyfikat jest, szkolenia odbyte"

Więcej o: