Kendall Jenner skrytykowana po sesji w bieliźnie. "Nie porównujcie się do niej. Ona ma pieniądze i chirurgię". Zareagowała

Nowa kolekcja bielizny Skims, a szczególnie zdjęcia półnagiej Kendall Jenner, wywołały spore poruszenie w internecie. W sieci pojawiły się zarzuty, że modelka promuje nierealistyczne standardy piękna.

Niemalże wszystko, co robią siostry Kardashian i Jenner, przykuwa uwagę fanów na całym świecie. Tym razem niemałe poruszenie wywołała najnowsza sesja zdjęciowa bielizny Kim Kardashian-West Skims, w której wzięła udział jej młodsza siostra Kendall Jenner. Modelka została skrytykowana m.in. za promowanie nierealistycznych standardów piękna.

Sylwia Peretti"Królowe życia". Sylwia Peretti zdecydowała się na kolejną metamorfozę

Zobacz wideo Kendall Jenner dla Reserved

Kendall Jenner wywołała poruszenie w sieci

Kilka dni temu Kendall Jenner opublikowała na Instagramie serię zdjęć z walentynkowej sesji fotograficznej bielizny Skims, w której wzięła udział wraz z siostrami Kim Kardashian-West i Kendall Jenner. Na jednym ze zdjęć Kendall pozuje przed lustrem ubrana tylko w stanik i mikrostringi.

 

Zdjęcie modelki wywołały niemałe poruszenie. Wśród głosów zachwytu pojawiło się wiele komentarzy krytycznych wobec postawy modelki, która jest wzorem dla wielu kobiet i młodych dziewczyn. Fani zarzucili jej m.in. przerabianie zdjęć, promowanie nierealistycznych standardów piękna oraz nieprawdziwych proporcji ciała.

Na Twitterze pojawił się też apel, aby kobiety nie wpędzały się w kompleksy i nie porównywały swojego ciała do Kendall.

Nie wiem, kto musi to usłyszeć, ale przestańcie porównywać się do Kendall Jenner, która ma pieniądze, chirurgię, oświetlenie, fotografów, redaktorów, dietetyków, trenerów osobistych, makijażystów itp. Ty masz tylko aparat w telefonie. Wygląda nierealnie, ale to jest jej praca – czytamy na Twitterze.
Dziewczyny, nie musicie wyglądać jak Kendall Jenner, żebyście były piękne. Nie wszystko, co widzicie w internecie, jest prawdziwe – pisze inna internautka.

Kendall Jenner: Ja też mam złe dni

Po fali negatywnych komentarzy w sieci Kendall Jenner postanowiła odnieść się do zarzutów. Na Twitterze zamieściła wpis, w którym zwróciła się też bezpośrednio do kobiet. Modelka twierdzi, że… też ma złe dni.

Anna i Robert LewandowscyAnna Lewandowska wzięła udział z Robertem w sesji zdjęciowej. Ich stroje są zaskakujące

Jestem niesamowicie szczęśliwą osobą i doceniam wszystko, co mam, ale chcę żebyście wiedzieli, że ja też mam złe dni i was słyszę! Jesteście piękne takie, jakie jesteście. Nie zawsze wszystko jest tak idealne, jak się wydaje – napisała modelka.
Więcej o: