Dawid Kwiatkowski wraca z nową muzyką i... fryzurą. Fani: To będzie moja ulubiona nutka do jazdy autem

Dawid Kwiatkowski wraca z nową muzyką i nieco odmienionym wyglądem. Wokalista nie ukrywa, że stresuje się premierą singla "Bez Ciebie". Co na to fani?

Kilka dni temu Dawid Kwiatkowski zrobił niemałą niespodziankę swoim fanom, informując o zbliżającej się premierze teledysku do jego nowego utworu. Muzyk od pewnego czasu nie był aktywny na scenie i nie tworzył nowych numerów. Tym bardziej, zapowiedź teledysku spotkała się z dużym entuzjazmem wśród jego fanów na Instagramie.

Zobacz wideo

Blanka Lipińska pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Gwiazda bardzo się zmieniła Blanka Lipińska pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Gwiazda bardzo się zmieniła

Dawid Kwiatkowski wraca z piosenką „Bez Ciebie”

Nowy numer Dawida Kwiatkowskiego nosi tytuł „Bez Ciebie”. Już kilka dni temu wokalista zapowiedział pojawienie się utworu w swoich mediach społecznościowych.

Z Tobą wszystko, a #BezCiebie nic – promował piosenkę Dawid Kwiatkowski.

Muzyk nie ukrywa, że bardzo stresuje się premierą nowego singla i ma nadzieję, że fani pokochają go tak samo jak on. Choć Kwiatkowski opublikował na Instagramie zapowiedź teledysku, to na razie nie zdradził żadnych szczegółów, o czym będzie jego nowa piosenka. W teledysku na pewno wystąpi gość specjalny. To kim będzie tajemnicza kobieta, dowiemy się natomiast dopiero podczas premiery -  we wtorek, 16 lutego.

„Bez Ciebie”. Fani zachwyceni

Choć Dawid Kwiatkowski pokazał zaledwie fragment teledysku do utworu „Bez Ciebie”, fani nie szczędzą mu komplementów. Uwadze obserwatorów nie umknął także nieco zmieniony wygląd artysty. Przy okazji premiery, Kwiatkowski pokazał na Instagramie... nową fryzurę

Coś czuję, że to będzie totalnie moja ulubiona nutka do jazdy autem!

Viki Gabor Stowarzyszenie Romów wydało oświadczenie w sprawie znieważenia Viki Gabor

Jeśli taki progres może być po tylu miesiącach przerwy, to na następną piosenkę mogę czekać 10 lat. Kozak!
Świetne te nowe włosy - zauważył piosenkarz Ralph Kaminski. 
Więcej o: