Paweł Małaszyński publikuje miłosny wiersz dla żony. Dodał ich wspólne zdjęcie sprzed lat

Paweł Małaszyński i jego żona Joanna Chitruszko są małżeństwem od 19 lat. Aktor pokazał jednak, że jego uczucia nie gasną. Na swoim Instagramie opublikował wspólne zdjęcie oraz miłosny wiersz. Sami zobaczcie.

Paweł Małaszyński udowodnił, że nie zapomina o swojej żonie w walentynki. Z tej okazji zamieścił na Instagramie wspólne zdjęcie. Czarnobiała fotografia ukazuje znanego aktora z żoną, Joanną Chitruszko. Prawdopodobnie zdjęcie zostało zrobione mniej więcej 20 lat temu, na początku ich związku. Para może się bowiem pochwalić długim stażem - tworzą szczęśliwe małżeństwo od 19 lat (pobrali się w 2002 roku), ale w związku są od 26 lat, co nie zdarza się często wśród gwiazd showbiznesu.

 

Paweł Małaszyński opublikował zdjęcie z żoną zrobione mniej więcej 20 lat temu!

W tegoroczne walentynki Paweł Małaszyński oprócz zdjęcia sprzed lat, opublikował także wiersz miłosny autorstwa Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Oto jego fragmenty:

"My bez serca młodzi a już starzy
chcemy tylko tańczyć i milczeć
życie szarpie nas jak kły wilcze
lecz któż pozna to po naszej twarzy
kochać, pragnąć kłamstw odwieczna gama
nasz słownik ich nie zawiera
i po cóż mielibyśmy kłamać
albo umierać..."

Paweł MałaszyńskiPaweł Małaszyński pokazał syna. Ma 16 lat i wygląda jak kopia ojca

Pod wierszem Paweł Małaszyński dodał jeszcze swój dopisek:

Przemokną skrzydła i opadną kurtyny, ale...przetrwają przymierza wilczych serc.

Poetyckie wyznanie Pawła Małaszyńskiego nie pozostało bez echa. Internautom bardzo spodobał się taki sposób na wyrażenie uczuć. Pod postem pojawiło się wiele wyrazów uznania.

Śmiało można powiedzieć, że tych dwoje zna się całe życie. Aktor poznał swoją żonę jeszcze w przedszkolu. Jednak minęły długie lata zanim się związali.

Paweł Małaszyński i Joanna ChitruszkoŻona Małaszyńskiego była jego koleżanką z liceum. Kim jest z zawodu?

Para ma dwoje dzieci: 17-letniego Jeremiasza i 7-letnią Leę. Zarówno syn, jak i córka, żyją z dala od świateł reflektorów i nie pokazują się ze znanym ojcem. Ostatnio aktor opublikował zdjęcie z synem, kiedy ten obchodził 16 urodziny.

Zobacz wideo Udane małżeństwa i ich sekret