Księżna Kate i książę William postanowili - starają się o czwarte dziecko. Powiadomili już królową. "Jest szczęśliwa, ale i zaniepokojona"

Plotki o czwartej ciąży księżnej Kate cyklicznie pojawiają się w mediach od 2018 roku. Póki co żadna z nich nie okazała się prawdziwa. Tym razem ma być jednak inaczej. Cambridgowie ponoć poinformowali już o swoich planach królową Elżbietę II.

"Us Weekly" donosi, że w rodzinie królewskiej szykuje się prawdziwe "baby boom". Meghan Markle jest w ciąży, a księżna Kate i książę William starają się o czwarte dziecko. O swoich planach poinformowali nawet królową. 

CZYTAJ TEŻ: Księżna Kate chce, żeby Charlotte miała siostrę. Co na to książę William? "Poszli na kompromis"

Księżna Kate i książę William starają się o czwarte dziecko

Plotki o stanie błogosławionym księżnej Kate trafiają do mediów od 2018 roku. Do tej pory jednak żadna z nich nie okazała się prawdziwa. Najnowsze doniesienia "Us Weekly" wskazują na to, że tym razem pogłoski o staraniach Kate i Williama o czwarte dziecko nie są jedynie mrzonkami poddanych o powiększeniu królewskiej rodziny, a faktem:

Posiadanie czwórki dzieci zawsze było częścią planu Kate. Odłożyła ten pomysł, kiedy wybuchła pandemia koronawirusa, ale teraz jest światło na końcu tunelu ze szczepionką i książę Jerzy i księżna Charlotte mają wrócić do szkoły w kwietniu. Czuje się gotowa do ponownych prób - zdradza źródło "Us Weekly".

Księżna Kate od dłuższego czasu ponoć namawia księcia Williama na czwarte dziecko. Ten do tej pory był jednak zdania, że trójka dzieci zdecydowanie im wystarczy. Teraz wszystko miało się zmienić:

Kate potrzebowała trochę czasu, zanim przekonała Williama do starań o czwarte dziecko. Dotychczas mówił, że troje dzieci to więcej niż wystarczająco. Myśl o czwórce sprawiła, że poczuł się przytłoczony… Ale pragnienie Kate, by mieć kolejne dziecko, zainspirowało go i ostatecznie kocha i docenia bezpieczne otoczenie rodzinne, którego nigdy nie miał, gdy dorastał. Dlaczego by go nie powiększyć? Po zastanowieniu się nad tym, znalazł się po tej samej stronie i nie może się doczekać przyszłości - czytamy.

Księżna Kate w czasie rozmowy z podopiecznymi Little VIllageKsiężna Kate połączyła się z podopieczną fundacji. W kadrze pojawiła się trzyletnia dziewczynka

Kate i William mieli już nawet poinformować o swoich planach królową Elżbietę: 

Królowa Elżbieta wie o planach pary. Jest szczęśliwa, ale i zaniepokojona tym, że Kate i William "gryzą więcej, niż są w stanie przeżuć", zwłaszcza, że Kate nie chce zatrudniać kolejnej niani do pomocy.

Myślicie, że to przypadek, że wieści o planach Kate i Williama wyszły na jaw akurat teraz, kiedy Meghan i Harry oficjalnie potwierdzili powiększenie się rodziny?

Więcej o: