Luksusowe życie dzieci Cristiano Ronaldo na zdjęciach. Anna Lewandowska zostawiła komentarz

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo, często pokazuje w internecie ich wystawne życie. Tym razem opublikowała zdjęcie dzieci piłkarza spoglądających na luksusowy jacht. Post na Instagramie skomentowała m.in. Anna Lewandowska.

Georgina Rodriguez na co dzień zajmuje się modą, jednak to macierzyństwo stawia na pierwszym miejscu. Partnerka Cristiano Ronaldo wraz z piłkarzem wychowuje czworo dzieci, a wspólnie spędzonymi chwilami często chwali się na Instagramie. Sama jest matką najmłodszej córki gwiazdora Juventusu Turyn, która przyszła na świat w 2017 roku. Pozostałe pociechy Ronaldo urodziły surogatki. 

Martyna Wojciechowska planuje wyprowadzkę z Warszawy? 'To nie jest moje miejsce na Ziemi'Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z początków kariery.

Zobacz wideo

Wystawne życie Georginy i Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez często publikuje zdjęcia pociech, które wychowuje wspólnie z Cristiano Ronaldo. Na Instagramie 27-latki pojawiają się fotografie z wakacji, świąt czy imprez urodzinowych. Ronaldo jest jednym z najbogatszych piłkarzy świata i nie ukrywa, że prowadzi bardzo wystawne życie. Portugalczyk posiada nawet muzeum własnego imienia.

Ostatnio jego partnerka opublikowała post, na którym w centrum uwagi znajdują się dzieci i nowoczesny jacht. Pociechy, które widać na pierwszej fotografii, to Alana Martina, Eva Maria i Mateo. Dzieci zza szyby spoglądają na luksusowy jacht. Na drugim zdjęciu do maluchów dołączył ich starszy brat Cristiano Ronaldo Junior i sama Georgina. Modelka podpisała fotografie „magicznie”.

 

Anna Lewandowska wyjaśnia, dlaczego witamina C jest tak ważnaAnna Lewandowska o witaminie C. To znacznie więcej, niż wspieranie odporności

Krótki, ale wymowny komentarz pod postem zostawiła m.in. Anna Lewandowska. Żona Roberta Lewandowskiego wrzuciła emotikon w kształcie minki z serduszkami w oczach. W grudniu 2020 roku Georgina i Anna Lewandowska spotkały się w Dubaju, gdzie towarzyszyły swoim ukochanym na gali Globe Soccer Awards. Jak widać, panie nie szczędzą sobie ciepłych gestów, mimo że ich partnerzy często rywalizują na boisku piłkarskim.

Więcej o: