Meghan Markle dopiero ogłosiła ciążę, a bukmacherzy już mają typy na imiona. Mało tradycyjne

Jeszcze w tym roku na świat przyjdzie drugie dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego. Bukmacherzy wytypowali najbardziej prawdopodobne imiona dla dziecka.

Meghan Markle i książę Harry w walentynki ogłosili radosną nowinę, że ich rodzina niebawem się powiększy. Choć jeszcze nie jest znana płeć dziecka, bukmacherzy już typują najbardziej prawdopodobne imiona.

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle jest w drugiej ciąży! "Archie będzie starszym bratem". Jej ciążowy brzuch jest już całkiem spory

Meghan Markle jest w drugiej ciąży. Bukmacherzy typują imiona

Pogłoski o stanie błogosławionym Meghan Markle krążyły w mediach niemal od momentu rezygnacji z obowiązków i przywilejów członków rodziny królewskiej. Przez wiele miesięcy fani "royalsów" czekali na jakikolwiek komentarz ze strony byłej pary książęcej Sussex. Meghan zabrała glos pod koniec listopada, jednak nie takiego komentarza oczekiwali fani Amerykanki.

POLECAMY: Meghan Markle poroniła. Opowiada: Ściskając swoje pierworodne dziecko, czułam, że tracę drugie

Tegoroczne święto zakochanych było szczególne dla rodziców Archiego. W specjalnym oświadczeniu dla mediów wyjawili długo skrywaną tajemnicę o oczekiwanym dziecku. Małżeństwo wybrało tę datę nieprzypadkowo. W ten sposób uczcili pamięć o tragicznie zmarłej matce Harry'ego, księżnej Dianie, która dokładnie 37 lat temu w walentynki ogłosiła, że jest w ciąży, a książę William będzie miał brata. 

CZYTAJ TEŻ: Meghan Markle i książę Harry nieprzypadkowo ogłosili ciążę w walentynki. Wybrali ten dzień ze względu na księżną Dianę

Choć póki co płeć oczekiwanego dziecka nie jest znana, bukmacherzy już typują najbardziej prawdopodobne imiona dla dziecka. Faworytami są póki co Alfie dla chłopca i Alexandra dla dziewczynki. Inni klienci zakładów typują również imiona takie jak Philip, Diana czy Elizabeth. 

A Wy jak obstawiacie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.