Kinga Rusin ostro o gwiazdach współpracujących z TVP: Oddajecie swoje nazwisko kłamcom

Kinga Rusin skrytykowała na InstaStories osoby publiczne, które decydują się brać udział w programach rozrywkowych TVP. "Tak uwiarygadnia się ściek jako źródlaną wodę" - przyznała dziennikarka.

Kinga Rusin należy do grona gwiazd, które chętnie komentują w mediach społecznościowych otaczającą je rzeczywistość. Dziennikarka tym razem pokusiła się o wbicie szpili celebrytom, którzy decydują się na wzięcie udziału w programach rozrywkowych TVP. Otwarcie sprzeciwia się polityce Telewizji Polskiej, która sprzyja obozowi rządzącemu i emituje treści manipulujące rzeczywistością:

Do tych, którzy decydują się brać udział w programach TVP, "bo to przecież tylko rozrywka". Tak uwiarygadnia się ściek jako źródlaną wodę. Oto kilka przykładów tego hejterskiego szamba - paski TVP: "Sąd Najwyższy niszczy państwo polskie", "Polska opozycja przeciwko Polsce", "Lewacki faszyzm niszczy Polskę"!!! - napisała Rusin na InstaStories.

Kinga Rusin opublikowała przygnębiające zdjęcie z cmentarza i wystosowała poważny apel z okazji Święta ZmarłychKinga Rusin zasmucona tym, co zobaczyła w centrum Warszawy. Pokazała nagranie. Spójrzcie na chodnik

Kinga Rusin krytykuje gwiazdy, które współpracują z TVP

Prowadząca "Dzień dobry TVN" podkreśliła, że w TVP królują treści propagandowe, przepełnione manipulacją:

Rozrywka w TVP służy przyciągnięciu przed telewizory ludzi, którzy z rozpędu obejrzą później właśnie taką quasi goebbelsowską propagandę "Wiadomości" czy innych pseudo publicystycznych "programów". Jeżeli oddajecie swoje nazwisko i twarz kłamcom i manipulatorom, to się z nimi sklejacie.
Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"

Rusin podkreśliła, że swoje słowa kieruje przede wszystkim do gwiazd, którym sytuacja finansowa pozwala na odmówienie współpracy z Telewizją Polską:

PS. I oczywiście nie mówię o ludziach, którzy ledwo wiążą koniec z końcem, ale o tych osobach publicznych, których zdecydowanie stać na odmówienie.

InstaStory Kingi RusinInstaStory Kingi Rusin Instagram/kingarusin

Joanna JędrzejczykJędrzejczyk ogłasza, że będzie jurorką w show TVP. Fani: Sprzeczny post

Kinga Rusin zamieściła na Instagramie swój mocny komunikat chwilę po tym, gdy media obiegła informacja o współpracy Joanny Jędrzejczyk z TVP. Sportmanka przyznała w sieci, że zasiądzie w fotelu jurorskim w "dużym show TVP". W poście zamieściła także wymowne słowa "stop manipulacjom mediów", na co szybko zareagowali internauci. Część z nich dziwiła się, że Jędrzejczyk zamieściła swój apel w kontekście współpracy z TVP. Medalistka zdążyła już skasować wpis.