Monika Mrozowska zapozowała w bieliźnie i pokazała, jak wygląda jej ciało trzy tygodnie po porodzie. "Nie pytajcie, ile ważę"

Monika Mrozowska udostępniła na Instagramie zdjęcia w bieliźnie. Wszystko po to, aby pokazać, jak zmieniło się jej ciało trzy miesiące po porodzie.

Monika Mrozowska ponad trzy tygodnie temu powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Aktorka nie ma żadnego problemu, aby pokazywać swoją codzienną rzeczywistość w mediach społecznościowych. Ostatnio poruszyła temat połogu i przyznała, że to traumatyczne przeżycie. Na jej prywatnym Instagramie nie brakuje również kadrów, na którym karmi piersią małego Lucka. Teraz gwiazda zdecydowała udostępnić zdjęcia w samej bieliźnie, by pokazać, jak wygląda ciało kobiety po ciąży.

Walentynki 2021 w TV: dużo filmów o miłości, w tym 'Pamiętnik' z Ryanem GoslingiemNajpiękniejsze wierszyki i sentencje na Walentynki. Miłość w poetyckim stylu

Zobacz wideo Spójrzcie, jak wygląda mieszkanie Mrozowskiej

Monika Mrozowska zapozowała w bieliźnie i pokazała, jak wygląda jej ciało trzy tygodnie po porodzie. "Nie pytajcie, ile ważę"

Mrozowska publikację zdjęć poprzedziła planszą, na której napisała, że chce pokazać, jak naprawdę wygląda jej ciało, bez użycia programu graficznego.

Ponieważ niektórzy dzięki instagramowym filtrom nie przywykli do tego, jak wygląda człowiek po przebudzeniu. A już tym bardziej po przebudzeniu i... trochę ponad trzy tygodnie po porodzie. To uprzedzam, że teraz będzie kilka zdjęć, przy których niestety nie użyto Photoshopa.

Katarzyna Dowbor z panem Wojciechem i jego rodzinąKatarzyna Dowbor żegna uczestnika "Nasz nowy dom". Pan Wojciech osierocił córkę

Na kolejnym zdjęciu Monika pokazała się w samej bieliźnie. Przyznała, że jest w szoku, że jej ciało tak szybko się regeneruje.

Monika MrozowskaMonika Mrozowska instagram/monikakingamrozowska

Postanowiła też zaprezentować sylwetkę w normalnej pozie oraz z wciągniętym brzuchem.

Nie pytajcie, ile ważę, bo nie mam wagi w domu. Wydaje mi się, że jestem jakieś trzy-cztery kilogramy na plusie, ale u mnie to normalne, gdy karmię piersią - czytamy.

Monika MrozowskaMonika Mrozowska instagram/monikakingamrozowska

Bardzo się cieszymy, że coraz więcej gwiazd stawia w swoich kanałach na pokazywanie po prostu zwykłego, codziennego życia.