"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor żegna uczestnika programu. Pan Wojciech ciężko chorował. Osierocił córkę

W 2019 roku ekipa programu "Nasz nowy dom" wyremontowała dom pana Wojciecha. Katarzyna Dowbor poinformowała na Instagramie, że mężczyzna nie żyje. Ojciec kilkuletniej Ani i partner pani Renaty zmagał się z ciężką chorobą.

Katarzyna Dowbor od 2013 roku prowadzi program "Nasz nowy dom", w którym remontuje mieszkania i domy polskich rodzin. Uczestnicy formatu Polsatu dzięki ekipie remontowej mają szansę rozpocząć nowe życie. Tym razem na swoim instagramowym profilu Dowbor podzieliła się smutną wiadomością. Zmarł bohater jednego z odcinka, wyemitowanego w 2019 roku: 

Drodzy, niestety mam dla was kolejną bardzo smutną wiadomość. Zmarł Pan Wojtek z Wąsewa, bohater 138. odcinka programu "Nasz Nowy Dom". Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę... córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani... - napisała przy czarno-białym zdjęciu z rodziną pana Wojtka.

Joanna Koroniewska, Maciej DowborMaciej Dowbor pokazał pomysł jednej z jego fanek: Zgadnijcie kto jest kim

"Nasz nowy dom". Bohater jednego z odcinków nie żyje. Katarzyna Dowbor pożegnała go na Instagramie

Pan Wojciech cierpiał na miażdżycę, z powodu której lekarze amputowali mu obie nogi. Mężczyzna był także po kilku zawałach i miał wstawiony rozrusznik serca. Rodzina mieszkała w starym domu, który należał kiedyś do rodziców pana Wojciecha. Łazienka była nieprzystosowana do jego potrzeb, a stara kuchnia kaflowa dymiła i zagrażała mieszkańcom domu. Pan Wojciech razem z partnerką Renatą i córką Anią doczekali się nowego domu, przystosowanego do ich potrzeb.

 
Zobacz wideo Sonia Bohosiewicz zaczyna remont

Pod zdjęciem, przy którym Katarzyna Dowbor poinformowała o śmierci bohatera odcinka nagranego w Wąsewie, posypały się komentarze z kondolencjami:

Ojej, straszne. Czy można dziewczynom jakoś pomóc?
Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny. Pamiętam, jak pan Wojtek cieszył się z remontu i jak bardzo mu ułatwił codzienne czynności. Dobrze, że spotkało go i jego rodzinę to szczęście, że zrobiliście remont jego domu.
Pamiętam ten odcinek, strasznie mi przykro.

Katarzyna Dowbor"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor żegna uczestniczkę, która zmarła na raka

My również przyłączamy się do kondolencji.

Więcej o: