Joanna Jędrzejczyk ogłasza, że będzie jurorką w show TVP! Później pisze: "Stop manipulacjom mediów". Fani: Sprzeczny post

Joanna Jędrzejczyk rozgrzała atmosferę, publikując oświadczenie, w którym wyznała, że już niedługo zostanie jurorką "dużego show w TVP". Fakt ten nie wzbudziłby aż takiego zainteresowania, gdyby sportsmanka nie opatrzyła wpisu hasłem: "Stop manipulacjom mediów". Fani nie rozumieją, o co chodzi.

Joanna Jędrzejczyk swoim najnowszym postem na Instagramie wprawiła w osłupienie wielu internautów. Ogłosiła, że już niedługo zasiądzie na fotelu jurorskim w "dużym show TVP" i jednocześnie zaapelowała, by nie wierzyć plotkom oraz wspomniała o manipulacji mediów. Według większości internautów oba komunikaty zawarte w jednym wpisie tworzą niewytłumaczalną sprzeczność. Fani zarzucili sportsmance, że udział w formacie Telewizji Polskiej tym bardziej nie uprawnia jej do rozprawiania o słuszności działań mediów oraz oceniania ich kondycji i moralności. 

TVP startuje z nowym kanałem. Jego celem ma być m.in. umacnianie rodzinyTVP startuje z nowym kanałem dla kobiet. Jego celem ma być m.in. "umacnianie rodziny"

Joanna Jędrzejczyk jurorką w TVP

Gdy tylko na Instagramie Joanny pojawił się post z informacją o dołączeniu do jednego z popularnych programów Telewizji Polskiej, w komentarzach zaroiło się od pytań. Internauci podejrzewają, że tajemniczym "dużym show" będzie "Dance Dance Dance", z którego niedawno została wyrzucona Anna Mucha

Jędrzejczyk dyplomatycznie odniosła się do tych doniesień, sugerując, by internauci poczekali na oficjalne potwierdzenie. 

Jeszcze kilka dni. 

Małgorzata KożuchowskaKożuchowska tuż po japońskim liftingu twarzy. Efekt? "Poliki wyżej"

Nie tylko wiadomość o udziale w formacie wzbudziła ciekawość fanów, ale także cały post Joanny, który rozpoczął się według opinii internautów dość nieadekwatnym hasłem, które nie powinno wypływać z ust współpracowniczki TVP. 

Stop manipulacjom mediów! Koniec z plotkami i czarnym PR-em! Słuchajcie! Wystąpię w TVP i będę jurorką w dużym show TVP. Zgadnijcie, w jakim? Bardzo się cieszę na to nowe wyzwanie i już nie mogę się doczekać. Będzie się działo tej wiosny - napisała Jędrzejczyk. 

Internauci szybko zareagowali. 

Stop manipulacjom mediów i występujesz w TVP? Dziwię się.
Tylko że to TVP manipuluje, więc trochę sprzeczny ten post...
Stop manipulacjom mediów? Przecież TVP sieje największą propagandę, w której teraz ty bierzesz udział. Porażka! - komentowali. 

Dla wielu osób post sportsmanki jest niezrozumiały. Wy również macie problem z jego interpretacją?

Joanna Jędrzejczyk po kilkudziesięciu minutach usunęła post, jednak udało nam się go uwiecznić.

Joanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk facebook.com/Joanna Jędrzejczyk

Zobacz wideo Jak Anna Mucha reagowała na występy uczestników w "Dance Dance Dance"?