Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak pochwalili się pierwszym ubrankiem dla synka. Skarpetki są najsłodsze!

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak udostępnili zdjęcie, na którym pochwalili się pierwszym ubrankiem na synka. Tym kadrem wzruszyli się nawet internauci.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak bardzo aktywnie dzielą się swoim szczęściem z fanami. Przyszła mama w wyjątkowy sposób postanowiła powiedzieć piłkarzowi o płci dziecka, co oczywiście udokumentowali zdjęciami. Romantyczne kadry trafiły niemal od razu na media społecznościowe, a obserwatorzy pary razem z nimi czekają na szczęśliwe rozwiązanie. Na małego Oliwiera trzeba jeszcze chwilę poczekać, ale szczęśliwa Stępień już szykuje dziecięcą wyprawkę. Ostatnio pochwaliła się pierwszym ubrankiem dla synka. Urocze!

29-letnia studentka prawa poślubiła 80-letniego mężczyznę. 'Jest bardzo dobrym kochankiem'29-letnia studentka prawa poślubiła 80-letniego mężczyznę. "Jest bardzo dobrym kochankiem"

Zobacz wideo Kto jeszcze urodzi w tym roku?

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak pochwalili się pierwszym ubrankiem dla synka. Przyszła mama nie może ukryć wzruszenia

Zarówno przyszła mama, jak i znany piłkarz, udostępnili słodką fotkę, na której zostało uwiecznione pierwsze ubranko dla ich synka. Jest to niebieski komplet dresów z nadrukiem w owieczki. Oprócz tego są także skarpetki w podobnym kolorze. Na jednej z nich widnieje napis "50% DAD", a na drugiej "50% MUM". Tuż obok można zauważyć również zdjęcie USG.

My heart is melting - napisała wzruszona Magda pod postem.

Magdalena Stępień, Jakub RzeźniczakMagdalena Stępień, Jakub Rzeźniczak instagram/jakubrzezniczak25

Blanka LipińskaBlanka Lipińska pokazuje nowe zęby. Porównała je ze zdjęciem sprzed lat: Było źle

Fani pary nie mogli przejść obok takiego zdjęcia obojętnie. W komentarzach pojawiło się wiele komentarzy od wzruszonych internautów.

Jak zwykle płaczę z tobą.
O jeju, cudnie. Czekamy.
Nie mogę się doczekać razem z wami.
Te małe ciuszki są takie rozczulające, a niestety tak szybko urwisy z nich wyrastają - pisali.

Myślicie, że Magdalena i Jakub będą pokazywać wizerunek synka w mediach społecznościowych? W końcu zdjęć Stępień na Instagramie z ciążowymi krągłościami nie brakuje!