Emilia Komarnicka-Klynstra wreszcie zdradziła imię drugiego dziecka. Piękne i ma znaczenie religijne

Emilia Komarnicka Klynstra znana z serialu "Na dobre i na złe" w grudniu urodziła. Dopiero teraz zdecydowała się jednak zdradzić, jak nazwała młodszego syna.

Emilia Komarnicka-Klynstra w grudniu ogłosiła, że urodziła drugiego syna. Aktorka z "Na dobre i na złe" o swoim stanie poinformowała na początku września. Do sieci nie wrzucała zbyt wielu zdjęć z zaokrąglonym brzuchem, jednak w święta udostępniła ujęcie z noworodkiem. Na prośby fanów zdecydowała się ujawnić wreszcie, jak dała maluchowi na imię. 

Emilia Komarnicka-Klynstra z "Na dobre i na złe" zdradziła imię syna

Emilia Komarnicka-Klynstra z "Na dobre i na złe" i  Redbad Klynstra w grudniu powitali na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka w 2018 roku urodziła Kosmę. Teraz zdradziła, jak nazywa się młodszy brat chłopca. Przyznała na swoim koncie na Instagramie, że jednym z najczęściej zadawanych pytań jest właśnie to dotyczące imienia malucha. Teraz wreszcie zdecydowała się je ujawnić i zaspokoić ciekawość fanów.

Zobacz też: Emilia Komarnicka-Klynstra pozuje z synami. Opowiedziała o łączącej ich relacji. "Moje dzieci poradziłyby sobie bez jedzenia i picia"

Kasia StankiewiczKasia Stankiewicz pokazała zdjęcia z początków kariery. Jest nie do poznania

Najczęściej zadane przez Was pytanie było o imię brata Kosmy... Otóż nasze drugie szczęście ma na imię Tymoteusz. Nasz Teo właśnie szepnął mi do ucha żeby was pozdrowić - podpisała ujęcie, na którym tuli synka.

Co ciekawe imię Tymoteusz wywodzi się z greckiego i pochodzi od dwóch słów: thymos i theos, co w wolnym tłumaczeniu oznacza "ten, który czci Boga'. 

 

Emilia KomarnickaEmilia Komarnicka-Klynstra opublikowała zdjęcie z synkiem. Jest podobny do znanej mamy. Fani: "Ale przystojniak"

Para znalazła się w gronie przeciwników pokazywania twarzy dziecka. Mimo że na zdjęciach widać, jak wygląda starszy brat chłopca, najwyraźniej w przypadku młodszego syna póki co nie chcą tego robić. Podobnie do tej kwestii podchodzi m.in. Marina, która nie pokazuje twarzy Liama czy Anna Lewandowska w przypadku młodszej córki, Laury. Myślicie, że Komarnicka-Klynstra zmieni zdanie i wkrótce zobaczymy Tymoteusza?

Zobacz wideo Nie czuję ruchów dziecka. Co teraz?
Więcej o: