Sylwia Bomba z "Gogglebox" w przeszłości zmagała się z nadwagą, a teraz pokazała umięśniony brzuch. Co za forma

Sylwia Bomba z "Gogglebox" musiała pracować, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Teraz chętnie pokazuje efekty swojej metamorfozy na instagramowym profilu. Ostatnio udostępniła zdjęcie, na którym widać jej płaski i wytrenowany brzuch.

Do grona celebrytów, którzy nad swoją wymarzoną sylwetką musieli pracować długo i ciężko należy między innymi Sylwia Bomba. Bohaterka programu "Gogglebox" nigdy nie ukrywała, że jeszcze kilka lat temu zmagała się z nadwagą. Dziś chętnie publikuje archiwalne zdjęcia, aby pokazać internautom, jak długą drogę przeszła, aby osiągnąć doskonałą sylwetkę. W ten sposób motywuje fanów do walki o swoje zdrowie i pokazuje, że diametralna zmiana również jest możliwa.

Sylwia Bomba dwa lata temu po raz pierwszy została mamą. Ostatnio poproszona przez fanów, zgodziła się udostępnić zdjęcie z najgorszego okresu w swoim życiu, którym był dla niej połóg. Pokazała internautom, jak naprawdę wyglądało jej ciało po urodzeniu dziecka i że powrót do formy również wymaga czasu. Ten jednak wyjątkowo działa na korzyść celebrytki, bowiem Sylwia Bomba wygląda teraz nawet lepiej niż przed porodem.

Protest Strajku Kobiet w związku z zaostrzeniem prawa aborcyjnegoSprawa kobiet połączy opozycję? "Chcemy, żeby politycy się opamiętali, zanim dojdzie do tragedii"

Sylwia Bomba zaprezentowała swój płaski brzuch w czerwonym dresie

Sylwia Bomba chętnie i często publikuje więc zdjęcia uwidaczniające doskonałą sylwetkę. W kolejnym poście pokazała swój płaski, umięśniony brzuch. 

Pięknie ci w czerwonym!
Uwielbiam panią za bycie sobą!- pisali internauci.
 

Sylwia Bomba pokazała kolaż zdjęć z córką: z teraz i sprzed dwóch latSylwia Bomba porównała zdjęcie z córką z dziś i sprzed dwóch lat. Fani: To nie jest dobry objaw

Oprócz walki z nadwagą, Sylwia Bomba dość często musiała radzić sobie z nieprzychylnymi komentarzami od internautów dotyczącymi między innymi rzekomych operacji plastycznych. Latem zeszłego roku bohaterka "Gogglebox" została również skrytykowana za stylizację, w jakiej zjawiła się na ślubie swojej przyjaciółki. Pojawiły się głosy, że jasna sukienka, nie była odpowiednim wyborem, ponieważ jest to odcień zarezerwowany dla panny młodej. 

Więcej o: