Jennifer Aniston otrzymała życzenia urodzinowe od byłego męża. Justin Theroux zwrócił się do niej tajemniczym pseudonimem

Jennifer Aniston skończyła właśnie 52 lata i z tej okazji otrzymała publiczne życzenia od byłego męża. Justin Theroux posłużył się pieszczotliwym i zarazem nieco tajemniczym pseudonimem.

Para poznała się w 2007 roku, jednak na pierwszą randkę wybrali się po przeszło czterech latach znajomości, kiedy to spotkali się na planie filmu "Raj na ziemi". Jennifer Aniston i Justin Theroux wzięli ślub w 2015 roku, a ich relacja przez długi czas była owiana tajemnicą. Po zaledwie kilku latach okazało się, że małżeństwo nie przetrwało próby czasu i w 2018 roku odbył się ich rozwód. Jennifer i Justin już wtedy ogłosili, że wciąż zamierzają się przyjaźnić. Małżonkowie cały czas mają ze sobą regularny kontakt, co ostatnio udowodnił sam Theroux.

Justin Theroux złożył Jennifer Aniston życzenia z okazji jej 52. urodzin. Posłużył się pieszczotliwym określeniem

11 lutego Jennifer Aniston skończyła 52 lata. Z tej okazji do aktorki spłynęło wiele urodzinowych życzeń, także od byłego męża. Justin opublikował na swoim InstaStories zdjęcie aktorki, które podsumował krótko, pisząc:

Wszystkiego najlepszego Jennifer. Kocham Cię B.

instagram.com/justintherouxinstagram.com/justintheroux instagram.com/justintheroux

Nie wiadomo, jak brzmi rozwinięcie skrótu "B", którym posłużył się Justin Theroux. Najprawdopodobniej znają je tylko byli małżonkowie, ponieważ nie pochodzi ono ani od imienia, ani od nazwiska aktorki. To nie pierwszy raz, kiedy Justin Theroux zwrócił się do Jennifer w ten sposób. Wielokrotnie zdarzało się to podczas wystąpień publicznych pary, co już w przeszłości dało fanom powód do rozmyślań nad rozwinięciem tego skrótu. Sugerowano, że może chodzi o określenie "Baby", czyli "Kochanie". Nadal są to jednak luźne rozważania. 

Zobacz wideo Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow połączyły siły w słusznym celu. Nagrały filmik nawiązujący do "Przyjaciół"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.