Tola Szlagowska z Blog 27 wraca! Zmieniła się nie do poznania. Postawiła na naturalność

W wieku 12 lat Tola Szlagowska była idolką nastolatek w Polsce. Choć zespół Blog 27 rozpadł się ponad dekadę temu, wokalistka nie zrezygnowała z muzyki. Zupełnie zmienił się za to jej wizerunek.

Tola Szlagowska, znana jako buntownicza wokalistka z zespołu Blog 27, wraca z nowym teledyskiem. Wokalistka jest nie do poznania! Tola zrezygnowała z krzykliwych ubrań oraz mocnego makijażu i postawiła na naturalność.

Pamiętacie Yasmine Bleeth? Była gwiazdą 'Słonecznego patrolu'. Jak wygląda po latach?Pamiętacie Yasmine Bleeth? Była gwiazdą "Słonecznego patrolu". Jak wygląda po latach?

Zobacz wideo

Sukces Oli Szlagowskiej i Blog 27

W 2005 roku popularny zespół Blog 27 tworzyły Tola Szlagowska oraz Alicja Boratyn. To właśnie dwie buntownicze wokalistki były w tamtym czasie idolkami nastolatek. Gdy ich kariera nabierała tempa, Tola i Ala miały zaledwie 12 i 13 lat. Młode wokalistki zdobyły rozgłos w Polsce dzięki coverowi utworu "Uh La La La" Alexii, jednak największą sławę przyniosła im debiutancka płyta "Lol" z takimi utworami, jak "Hey Boy (Get Your Ass Up)" i "Still Don’t Know Ya".

Choć dzięki trasie koncertowej z niemiecką grupą Tokio Hotel Blog 27 koncertował w różnych miastach Europy, dziewczyny nie zrobiły kariery międzynarodowej, a drogi młodych wokalistek się rozeszły. Obie nie zrezygnowały jednak z muzyki. Alicja Boratyn śpiewa obecnie w duecie z Jakubem Sikorą, tworząc grupę Ala|Zastary, natomiast Szlagowska postawiła na karierę solową.

Tola Szlagowska wraca z nowym teledyskiem

Po rozpadzie Blog 27 Tola przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, by tam kształcić się w szkole muzycznej. Jak się okazało, po wyjeździe jej kariera zwolniła. Teraz Tola wraca z nowym materiałem i zupełnie nowym wyglądem.

Maria Niklińska, Grażyna Wolszczak"Ja wam pokażę!". Maria Niklińska grała filmową Tosię. Co u niej słychać?

27-latka postanowiła pożegnać się z buntowniczym wizerunkiem sprzed lat, zrezygnowała z krzykliwych ubrań i mocnego makijażu. Postawiła natomiast na naturalność i prostotę. Jej nowy wygląd możemy zobaczyć w teledysku do utworu „Recycled/Fragile”.

 

Nowy album Toli Szlagowskiej ma ukazać się pod koniec lutego. Według zapowiedzi, krążek będzie emocjonalny i znajdzie się na nim 12 utworów.