Ciążowy brzuch Agnieszki Włodarczyk skradł walentynkowe show TVP. Aktorka pojawiła się aż w dwóch kreacjach

Agnieszka Włodarczyk spodziewa się dziecka. Jeszcze do niedawna sprytnie ukrywała brzuch pod szerokimi ubraniami. Odkąd podzieliła się radosną nowiną ze światem, chętnie chwali się ciążowymi krągłościami. Skradła uwagę reporterów na "Walentynkowym Koncercie Życzeń".

Agnieszka Włodarczyk jakiś czas temu ogłosiła, że jest w ciąży. Od tamtej pory chętnie dzieli się zdjęciami krągłości na Instagramie. Postanowiła nie ukrywać swojego stanu na "Walentynkowym Koncercie Życzeń" i wystąpiła w obcisłej sukni, czym przykuła uwagę fotoreporterów.

Agnieszka Włodarczyk jest w ciążyWłodarczyk sprytnie ukrywała ciążę pod luźnymi sukienkami, ale fani i tak się jej dopatrzyli!

Agnieszka Włodarczyk skradła "Walentynkowy Koncert Życzeń" TVP. Reporterzy patrzyli tylko na nią!

Agnieszka Włodarczyk przez długi czas sprytnie ukrywała ciążę. Jesienią wraz z partnerem Robertem Karasiem wyjechała na wyspę Gili Air, gdzie świętowała 40. urodziny. Podczas urlopu chętnie dzieliła się na Instagramie zdjęciami z wyjazdu, jednak publikowała głównie fotki twarzy lub w luźnych stylizacjach. Fani już wtedy domyślali się, że coś jest na rzeczy. Aktorka dopiero po powrocie indonezyjskiej wyspy oficjalnie ogłosiła ciążę i od tamtej pory chętnie chwali się nią w sieci. W środę Włodarczyk pojawiła się na "Walentynkowym Koncercie Życzeń", który organizowany jest przez Telewizję Polską (widzowie będą mogli obejrzeć show 13 lutego na antenie TVP2). Koncert z udziałem Zenona Martyniuka, Cleo, czy Haliny Frąckowiak odbył się w Teatrze Wielkim w Łodzi. Mimo wielu znanych nazwisk, to właśnie Agnieszka Włodarczyk śpiewająca w duecie z Filipem Lato, przykuła uwagę fotoreporterów. Aktorka zmieniła stylizację dwa razy. Najpierw wystąpiła w szerokiej, srebrnej koszuli z frędzlami, odsłaniającej nogi, a potem wkroczyła na scenę w mieniącej się sukni maxi, która była idealnie dopasowana i podkreślała jej kształty. Ciążowy brzuch aktorki jest już znaczących rozmiarów. 

Trzeba przyznać, że ciążą służy aktorce. Dawno nie widzieliśmy jej tak promiennej. 

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?