Agnieszka Kaczorowska chwali się coraz większym ciążowym brzuchem: To nie od pączków

Agnieszka Kaczorowska wkrótce powita na świecie drugie dziecko. Na Instagramie tancerka prezentuje ciążowy brzuch z pączkiem w dłoni. Już go widać!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela doczekali się już córki Emilki. Niedawno tancerka ogłosiła, że zaszła w drugą ciążę. Odkąd ją ogłosiła, chętnie zdradza fanom szczegóły. Teraz opublikowała na Instagramie zdjęcie z widocznym brzuchem. Zapowiedziała, że to nie od pączków.

Agnieszka Kaczorowska chwali się na Instagramie ciążowym brzuchem: To nie od pączków

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem Maciejem Pelą zostali rodzicami córki Emilki w lipcu 2019 roku. Plotki o drugiej ciąży krążyły w sieci już wcześniej, jednak tancerka sprytnie ukrywała jeszcze niewielki wtedy brzuszek i nie odnosiła się do sprawy. Wyznała później, że otrzymywanie gratulacji, kiedy jeszcze samemu nie ogłosiło się ciąży jest bardzo nie na miejscu. Po tej sytuacji zaczęła już oficjalnie mówić o swoim stanie i relacjonować go na Instagramie. Niedawno zdradziła, że w marcu pozna płeć dziecka i zdradzi go fanom, gdy już będzie pewna. Gwiazda "Klanu" w jednym z wywiadów wyznała, że ma już wybrane imię dla chłopca - Stefan. Para na imię dla dziewczynki nie ma jeszcze pomysłu. W czwartkowe południe gwiazda podzieliła się na Instagramie zdjęciem w obcisłej sukience z widocznym brzuchem. W dłoni trzyma pączka i zapowiada, że wcale nie wygląda tak przez tłusty czwartek.

To nie od pączków... Naszej dwójce wystarczy jeden, maksymalnie dwa. Choć kuszą, bo jakże bezkarnie teraz można skończyć dzień z większym brzuchem - napisała pod zdjęciem.
 

Fani tancerki bardzo miło zareagowali na żartobliwy wpis. Pochwalili ją za podejście.

Zdroworozsądkowe podejście!
Ale szybko rośnie brzuszek! Jeszcze niedawno nic prawie nie było widać
Ale śliczny brzuszek! Można jeść. Zawsze można zwalić winę na to, że apetyt maleństwa jest duży - pisali. 

Faktycznie krągłości tancerki są coraz bardziej widoczne. 

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.