Angelina Jolie uwiodła Brada Pitta jednym ruchem na planie filmu "Pan i Pani Smith". "To jedna z najbardziej szokujących rzeczy"

Angelina Jolie i Brad Pitt zakochali się w sobie na planie filmu "Pan i Pani Smith". To wszystko przez jedną ze scen.

Angelina Jolie i Brad Pitt byli jedną z najbardziej popularnych par na świecie. Poznali się na planie filmu "Pan i Pani Smith". Przez lata mówiono, że to Angelina rozkochała w sobie Brada i odebrała go Jennifer Aniston. Jednak za wszystkim stoi jedna ze scen, która rozbudziła w aktorach uczucie. 

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Angelina Jolie uwiodła Brada Pitta jednym ruchem

Brad Pitt gdy zdecydował się na rolę w filmie "Pan i Pani Smith", był już mężem Jennifer Aniston. Zaledwie rok po premierze filmu para zdecydowała się rozwieść. Amerykańskie media donosiły wtedy, że za rozpadem związku stoi Angelina Jolie.

Chemia Brada Pitta i Angeliny Jolie była tak silna na planie, że szybko zaczęły krążyć plotki o romansie. Zarówno on, jak i Angelina początkowo zaprzeczali domniemaniom. W końcu przyznali, że zakochali się w sobie podczas jeden sceny.

Były ochroniarz Angeliny, Mark Behar, wcześniej twierdził, że przyłapał parę na intymnych rozmowach w przyczepach i pomagał przekazywać między sobą wiadomości. Mimo to obie gwiazdy podkreślały, że nie doszło między nimi do fizycznego zbliżenia. 

Angelina i Brad ciągle się śmiali i flirtowali ze sobą i zachowywali się jak dwoje dzieci w wieku szkolnym, które lubiły się wzajemnie. To było takie urocze - powiedział dla Us Weekly.

Inne źródła podawały, że Angelina drażniła się z Bradem, potajemnie pokazując bieliznę podczas jednej ze scen miłosnych w filmie "Pan i Pani Smith". 

W końcu odrzuciła ubranie i położyła się z nim nago do łóżka! To jedna z najbardziej szokujących rzeczy, jaką wszyscy pamiętamy z tego filmu - poinformowało źródło w Us Weekly.
 

Angelina początek związku z Bradem skomentowało dopiero w 2006 roku. Twierdziła wtedy, że nie miała zamiaru ukraść go Jennifer.

Długo zajęło nam to, aż zdaliśmy sobie sprawę, że łączy nas coś więcej niż myśleliśmy. Dlatego tak trudno było nam w to uwierzyć. Ale wiedzieliśmy, że to, co nas łączy to wielka rzecz - powiedziała.
Spędziliśmy dużo czasu na rozmowie o tym, czego oboje chcemy w życiu, i zdaliśmy sobie sprawę, że chcemy po prostu tego samego.

Związek Brada i Angeliny złamał serce Jennifer. Szczególnie że Angelina bardzo szybko zaszła w ciążę. Aktorka spodziewała się dziecka już dwa miesiące przed ostatecznym rozwodem Jennifer i Brada. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.