Maja Hyży pokazała pokój córki. Jest minimalistycznie i stylowo. Uwagę zwraca nietypowe łóżeczko

W lipcu ubiegłego roku Maja Hyży powitała na świecie trzecie dziecko - córkę Antoninę. Od tamtej pory chętnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie urokami macierzyństwa. Teraz pokazała pokój swojej pociechy.

Maja Hyży w lipcu 2020 roku urodziła trzecie dziecko, córkę Antoninę. Widać, że macierzyństwo na nowo zawładnęło jej całym światem. Na swoim profilu na Instagramie zamieszcza mnóstwo fotografii z dziewczynką i dzieli się radami z innymi mamami. Teraz pokazała, jak urządziła dziecięcy pokój. Jest minimalistyczny i stylowy.

CZYTAJ TEŻ: Maja Hyży i Małgorzata Rozenek na ściance kilka tygodni po porodzie. Obie już wróciły do formy. Jedna postawiła na luz, druga na elegancję

Maja Hyży pokazała pokój córki

Maja Hyży po rozwodzie z Grzegorzem Hyżym układa sobie życie u boku nowego partnera. W wakacje na świat przyszedł owoc ich miłości - córka Antonina. Widać, że dziewczynka jest oczkiem w głowie mamy. Hyży często publikuje wspólne zdjęcia z Tosią i dzieli się z obserwatorami etapami jej rozwoju. 

W środę na instagramowym profilu Mai Hyży pojawiło się zdjęcie pokoju dziewczynki, który jest utrzymany w minimalistycznym stylu. Widzimy jasny pleciony dywan, na którym stoi nietypowe, wysokie, drewniane łóżeczko. Na ścianie z kolei widzimy obrazek z króliczkiem. Ciepła wnętrzu dodają jasne zasłony

Nie wiem, kiedy ten czas uciekł. Mam wrażenie jakbym niedawno szykowała dla Tosi jej pierwsze łóżeczko, jej pierwszą zabawkę, składała pierwsze bodziaki do szafy, a to już prawie siedem miesięcy za nami - napisała pod postem Maja.

Fanki Hyży rozumieją pojęcie "uciekającego czasu", o czym świadczą ich komentarze:

Mój syn, ukończył sześć miesięcy i tydzień, a niedawno byłam z nim w ciąży. Zdrówka dla was, kochani
Ale szybko ten czas leci, dopiero co pani rodziła - czytamy.

Zobaczcie zdjęcie. Podoba Wam się wystrój?