Jakie ceny w tłusty czwartek u Magdy Gessler? Tańsze - i to dużo! - pączki znajdziemy u... Anny Lewandowskiej

Magda Gessler i Anna Lewandowska przyszykowały dla fanów słodkości coś specjalnego. Obie serwują pączki, ale w bardzo różnych wydaniach i cenach. Które was bardziej zachęcą?

Tłusty czwartek nie bez powodu jest ulubionym świętem Polaków (a już na pewno tych, co nie są na diecie). Tego dnia możemy bez najmniejszych wyrzutów sumienia jeść ulubione słodkości. Oczywiście najpopularniejsze są pączki i faworki. Jeżeli nie potrafimy zrobić ich sami, z pomocą przychodzą nam znane osoby, jak np. Magda Gessler czy Anna Lewandowska. Obie z nich przygotowały specjalną ofertę na wypieki w swoich punktach gastronomicznych. Czyje są tańsze?

Zobacz wideo Biologiczne bzdury gwiazd

Pączki od Magdy Gessler

Magda Gessler jak co roku z okazji tłustego czwartku oferuje swoim klientom słodkie i puszyste pączki z różnymi nadzieniami. Już od kilku dni na Facebooku i Instagramie lokalu "U Fukiera" pojawiają się zdjęcia apetycznie wyglądających przysmaków. Oczywiście, słodkości sygnowane nazwiskiem Gessler mają swoją cenę.

Za pączka od Magdy trzeba zapłacić 11 zł. Wyjątkiem są seniorzy, którzy mogą skorzystać z promocyjnej okazji i kupić słodycz za złotówkę.

 

A co z faworkami? Faworki to drugi najpopularniejszy przysmak z oferty Gessler. Okazuje się, że za 20 dag "słodkiego chrustu" należałoby zapłacić 30 złotych, czyli w sumie aż 150 złotych za kilogram. W ofercie poza faworkami i pączkami znalazły się też m.in. specjały, takie jak jabłecznik z cynamonem, sernik z czekoladą i beza migdałowa z kremem.

Pączki od Ani Lewandowskiej

Ania Lewandowska także tego dnia przygotowała dla fanów swoje specjały. W sklepie Healthy Store By Ann można kupić zdrowe, bezglutenowe i niesmażone na głębokim tłuszczu pączki. Sprawdziliśmy ich cenę i są prawie o połowę tańsze od smakołyków Magdy Gessler. Cena jednego pączka to 6 zł. Przy zakupie dziesięciu sztuk, cena spada do 5 zł za jedną sztukę.

Jakie więc paczki znajdujemy w ofercie Lewej? Trenerka Polek oferuje:

  • Paczki z mąki kokosowej i ryżowej, słodzone miodem
  • Pączki z mąki migdałowej z czekoladą, również słodzone miodem 
  • Pączki z mąki owsianej b/g z sokiem z jabłka, słodzone ksylitolem (wegańskie)
 

Na które byście się skusili?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.