Książę Harry ma dosyć? Zagraniczne media wróżą koniec związku z Meghan Markle. "Chce zasięgnąć rady na temat powrotu do domu"

Zagraniczne portale co chwilę rozpisują się na temat napiętej sytuacji między księciem Harrym a pozostałymi członkami rodziny królewskiej. Czy wnuk królowej chce wrócić do Pałacu Buckingham?

Już od kilku miesięcy docierają do prasy informacje na temat samopoczucia księcia Harry'ego. Mąż Meghan Markle miał ponoć zdać sobie sprawę, że odejście z rodziny królewskiej było ogromnym błędem. Plotek nie uciszy również nagranie, na którym wnuk królowej był zwyczajnie przygnębiony. Nawet znani sąsiedzi, którzy mieszkają tuż obok niego, twierdzą, że Harry żyje jako samotnik. Podobnych artykułów pojawia się coraz więcej, a w tych najnowszych czytamy, że książę ma już dosyć. Nawet Meghan.

Maffashion pokazała zdjecia w bieliźnie bez retuszu. 'Super, że nie zakłamujesz tego, jak ciało wygląda po ciąży' (zdjęcie ilustracyjne)Maffashion pokazała zdjecia w bieliźnie bez retuszu. "Super, że nie zakłamujesz tego, jak ciało wygląda po ciąży"

Zobacz wideo Co zmieniło się w życiu Harry'ego po odejściu z rodziny królewskiej?

Książę Harry ma dosyć? Zagraniczne media wróżą koniec związku. "Chce zasięgnąć rady na temat powrotu do domu"

Rezygnacja z królewskich obowiązków i opuszczenie rodziny to z pewnością najtrudniejsze decyzje w życiu Harry'ego. Wydawałoby się, że po megxicie para zazna więcej spokoju, jednak nawet ich znani sąsiedzi są nieco zaniepokojeni. Wszystko wskazuje na to, że brat księcia Williama nie odnalazł się w nowej rzeczywistości i niemal po roku "wolnego życia" zastanawia się nad powrotem do Wielkiej Brytanii.

Już niedługo Harry będzie miał szansę, aby o tym porozmawiać ze swoją rodziną, bowiem wielkimi krokami zbliżają się 95. urodziny Elżbiety II oraz odsłonięcie pomnika, który on i William zamówili ku pamięci księżnej Diany w Pałacu Kensington. Będzie w tym wszystkim jednak nieco samotny, ponieważ Meghan nie ma zamiaru odwiedzać rodziny swojego męża.

To szczęście w nieszczęściu, że Meghan chce pozostać w Stanach Zjednoczonych, ponieważ to sprawia, że Harry skupi się na odbudowywaniu relacji ze swoim bratem - być może także jego ojcem księciem Karolem i królową. Chce też zasięgnąć rady na temat możliwości opuszczenia Ameryki i powrotu do domu - mówi informator "Daily Telegraph".

Kasia Lenhardt, Jérome Boateng, Robert LewandowskiLenhardt przed śmiercią rozstała się z piłkarzem. "Będę walczyć o prawdę"

Na okładce najnowszego wydania "Woman's Day" pojawił się odważny nagłówek.

Pomóżcie mi zostawić Meghan!

Książę HarryKsiążę Harry Woman's Day

Myślicie, że w życiu Harry'ego szykuje się kolejna rewolucja?