Jennifer Lopez i Alex Rodriguez trafili na terapię: Musieliśmy popracować nad sobą. Wokalistka zdradziła szczegóły

Jennifer Lopez przechodzi ostatnio przez trudne chwile. Media rozpisują się o zdradzie jej narzeczonego Alexa Rodrigueza. Piosenkarka jednak stara się robić dobrą minę do złej gry, a w najnowszym wywiadzie przyznała, że wybrała się w ukochanym na terapię.

Jennifer Lopez ujawniła, że razem z narzeczonym Alexem Rodriguezem przeszli terapię podczas lockdownu. Piosenkarka podkreśliła w rozmowie z magazynem "Allure", że decyzja o skorzystaniu z pomocy specjalisty okazała się zbawienna dla jej związku:

Musieliśmy popracować nad sobą. Poszliśmy na terapię. Myślę, że bardzo nam to pomogło – przyznała wokalistka.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez przeszli terapię

Piosenkarka zaznaczyła, że terapia pomogła jej zaakceptować osobowość narzeczonego. Podczas gdy Jennifer tęskniła za światem sprzed pandemii, a jej ukochany dobrze odnajdował się w nowej rzeczywistości:

Brakuje mi kreatywności i biegania. Ale Alex powiedział: "Uwielbiam to. Uwielbiam przebywać w domu. Uwielbiam rozmawiać na Zoomie. Uwielbiam wiedzieć, że dzieci tu są i ty tu jesteś."

JLo zdradziła również, że pandemia koronawirusa pokrzyżowała jej plany dotyczące ślubu. Ceremonię musiała przełożyć na późniejszy termin i wygląda na to, że na razie nie spieszy się ze ślubem:

Planowaliśmy to od miesięcy [...] Może to nie był właściwy moment. Zaczynasz myśleć o tych wszystkich rzeczach, o tym, że na wszystko przyjdzie odpowiedni czas.
Zobacz wideo Jennifer Lopez zachwyca figurą. Pokazała się na plaży w bikini i lekkiej narzutce

Warto podkreślić, że wywiad ze szczerym wyznaniem JLo pojawił się niedługo po tym, gdy media obiegła informacja o rzekomej zdradzie Rodrigueza. Zagraniczne media rozpisywały się o intymnej relacji baseballisty z Madison LeCroy, gwiazdą reality show "Southern Charm". Kobieta miała powiedzieć o romansie swojemu koledze z planu, jednak po wybuchu skandalu zaprzeczyła, że łączyła ją z Rodriguezem intymna relacja:

Skontaktował się ze mną i tak, rozmawialiśmy, ale poza tym nie było nic… Nigdy go nie widziałem, nawet go nie dotykałam - powiedziała.

To nie jedyny skandal obyczajowy, w jaki zamieszany był Rodriguez. W 2017 podejrzany był o romans z modelką fitness Lauren Hunter, a zaledwie dwa dni po zaręczynach z Lopez media rozpisywały się o jego relacji z modelką "Playboya" Zoe Gregory.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się w 2019 roku. Piosenkarka jak na razie nie odniosła się do informacji o zdradzie narzeczonego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.