Roksana Węgiel zaliczyła wpadkę. Z uśmiechem na ustach pokazała wulgarny gest. Chyba nie o to jej chodziło

Roksana Węgiel wystąpiła w teledysku Cleo. Teraz pomaga promować produkcję. Niestety, coś poszło nie tak, bo młodziutka piosenkarka zgarnęła całą uwagę. Wszystko przez to, jak ułożyła dłonie, pozując do zdjęcia.

Roksana Węgiel jest jedną z gwiazd, którą Cleo zaprosiła do pracy nad teledyskiem do swojego najnowszego hitu 'Kocham". W sieci można już posłuchać kawałka i obejrzeć teledysk. Cleo dumna ze swojej twórczości, postanowiła promować ją w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym pozuje z youtuberką Weroniką Sową, znaną jako Wersow oraz z Roksaną Węgiel. Całą uwagę kradnie ta ostatnia. 

Roksana WęgielRoksana Węgiel: Każdy mój sukces zawdzięczam przede wszystkim Bogu

Roksana WęgielRoksana Węgiel zapozowała w sukni "ślubnej"? Fani zdumieni: Co ty ślub bierzesz?

Roksana Węgiel zalicza wpadkę

Na fotografii widzimy, że Cleo pozuje prezentując gest Victorii, który symbolizuje zwycięstwo. Na pierwszy rzut oka ten sam gest wykonuje Roksana Węgiel. Niestety, tylko pozornie.

 

Młodziutka wokalistka nieco się pomyliła i pokazała palce wskazujący i środkowy, ale prezentując wierzch dłoni. Gest ten nazywany jest odwrócą Victorią i reprezentuje coś zgoła odmiennego niż zwycięstwo czy wolność. Odwrócona Victoria jest gestem obraźliwym - pokazywanym w ramach sprzeciwu i analogicznym do innego gestu - pokazaniem środkowego palca. Gest ten jest szczególnie obraźliwy dla Brytyjczyków, Francuzów, obywateli Nowej Zelandii, Australii oraz Irlandii. 

Wydaje się, że Roksana Węgiel niefortunnie ułożył dłoń i mogła nie mieć świadomości, że pokazuje obelżywy gest, zaliczając w ten sposób wpadkę. Dla młodziutkiej wokalistki mamy jednak pocieszenie - nie ona jedna popełniła takie faux pas - przypomnijmy, że odwróconą Victorię zdarzyło się pokazać Churchillowi oraz Margaret Thatcher.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Ohme zaliczyła wpadkę na wizji. Filip Chajzer skomentował ją w swoim stylu

Więcej o: