"Dance Dance Dance". Kupisz komentuje zwolnienie Muchy. Ma zastąpić ich znane małżeństwo! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Nieoczekiwanie producenci how "Dance dance dance" zwolnili z posady jurora Annę Muchę. W programie nie zobaczymy też Roberta Kupisza. Wiemy, kto może ich zastąpić.

Premiera trzeciej edycji programu "Dance Dance Dance" zbliża się wielkimi krokami. Producenci show podjęli szereg kontrowersyjnych decyzji, które wzburzyły telewidzów. W roli prowadzących nie zobaczymy już związanych z wcześniejszymi edycjami Tomasza Kammela oraz Macademian Girl. Zmiany nastąpiły również w fotelach jurorów. Kilka dni temu Anna Mucha poinformowała, że jej praca przy tanecznym show TVP dobiegła końca. To jednak nie jedyna zmiana w fotelu jurora, którą zobaczymy na przełomie lutego i marca.

CZYTAJ TEŻ: TVP zerwała współpracę z Anną Muchą! "Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji"

"Dance Dance Dance". Wielkie zmiany w tanecznym show TVP

We wtorek udało nam się ustalić, że w kolejnej edycji "Dance dance dance" nie zobaczymy także Roberta Kupisza. Zapytaliśmy go, co myśli o zwolnieniu Muchy, a także dlaczego nie zobaczymy go w kolejnym sezonie.

Ania bardzo dobrze sobie radziła w roli jurora. Miała odwagę mówienia wprost. Bardzo to szanuję. Mnie zabraknie w tej edycji programu, ponieważ mam trochę inne plany. Wiem, że osoba, która zajmie moje miejsce, dobrze zna się na tańcu i jest bardzo lubiana przez widzów. Nie chcę zdradzać nazwiska, ponieważ nie mam stuprocentowej pewności. Najlepiej poczekać na decyzję producenta programu - mówi nam Robert Kupisz.

Meghan Markle, księżna KateMeghan Markle na swoim pierwszym ślubie. Chciała być jak księżna Kate?

Udało nam się dotrzeć do osoby z produkcji show, która uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jakie nazwiska są brane pod uwagę. Jak się okazuje, prognozy Roberta Kupisza mogą się sprawdzić:

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli oczywistym wyborem. Dostali propozycję i poważnie ją rozważają. Stacja jest zadowolona z poczynań aktorki w roli prowadzącej "Pytania na Śniadanie", a jej mąż świetnie sprawdził się, goszcząc w "Sanatorium miłości". Widzowie ich uwielbiają i doskonale pamiętają, jaki zgrany duet zawodowo tworzyli w "Tańcu z Gwiazdami" - mówi nasze źródło.

Co myślicie o takim rozwiązaniu? Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel za Annę Muchę i Roberta Kupisza to uczciwa wymiana?

CZYTAJ TEŻ: "Dance, dance, dance". Wiemy, kogo jeszcze nie zobaczymy w jury! Tymczasem Mucha "typuje" swojego następcę [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: