Robert Lewandowski świętuje urodziny siostry. Opublikował ich wspólne zdjęcie

Robert Lewandowski opublikował zdjęcie ze starszą siostrą. Milena Lewandowska-Miros 8 lutego obchodziła 36 urodziny.

Robert Lewandowski ma o trzy lata starszą od siebie siostrę Milenę. Ta dwójka od zawsze dobrze się dogaduje i łączy ich naprawdę silną więź. Młodszy brat z okazji jej urodzin opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie i złożył jej życzenia.

Anna LewandowskaAnna i Robert Lewandowscy zabrali Klarę na kulig. Uwagę fanów zwróciły... sanki

Robert Lewandowski opublikował zdjęcie z siostrą Mileną z okazji jej urodzin

Milena Lewandowska-Miros jest żoną Radosława Mirosa, właściciela marki Signor Leone specjalizującej się w garniturach szytych na miarę. Kobieta ma dwójkę dzieci - sześcioletniego syna i roczną córeczkę. Robert Lewandowski i jego starsza siostra mają naprawdę bliską relację, utrzymują stały kontakt i chętnie spędzają razem czas. Świadczy o tym szczególnie fakt, że piłkarz Bayernu Monachium jest ojcem chrzestnym starszego syna siostry. Milena Lewadowska-Miros jest jednocześnie matką chrzestną Klary. Kobieta ma też dobry kontakt ze szwagierką Anną Lewandowską. Kilkakrotnie brała nawet udział w treningach organizowanych przez żonę piłkarza. 8 lutego siostra Lewandowskiego obchodziła 36 urodziny. Z tej okazji piłkarz opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z siostrą. 

Wszystkiego najlepszego siostro! Sto lat! - napisał.
 

W dzień urodzin siostry Robert Lewandowski wraz z Bayernem Monachium zmierzył się z Al Ahly na klubowych mistrzostwach świata. Fani odnieśli się do tego w komentarzach pod zdjęciem. Nie byli jednak zgodni.

Wygraj dzisiejszy mecz dla siostry!
Nie możesz zostawiać siostry w dzień jej urodzin, powinieneś odpuścić mecz - pisali.

Jak widać zdania internautów są podzielone. Nie zmienia to faktu, że życzymy siostrze Roberta spełnienia marzeń. 

Zobacz wideo Hertha BSC - FC Bayern Monachium. Skrót meczu [Eleven Sports]
Więcej o: