Justyna Steczkowska w bikini wygrzewa się na Zanzibarze. Towarzyszy jej syn: Wyglądacie jak rodzeństwo

Justyna Steczkowska od kilku dni wypoczywa na gorącym Zanzibarze. Zabrała ze sobą syna i pochwaliła się zdjęciami w bikini. Jednak to Leon zabrał całą uwagę.

Justyna Steczkowska poszła w ślady koleżanek z branży i wybrała się na egzotyczne wakacje. Jako miejsce wypoczynku wybrała popularny ostatnimi czasy Zanzibar. Opublikowała na Instagramie wiele zdjęć, a w tym jedną fotkę z synem Leonem. Internauci są nim zachwyceni. Twierdzą, że wokalistka i syn wyglądają jak rodzeństwo.

Joanna KrupaJoanna Krupa pokazała, jak jej córka bawi się z pupilami. "Wspaniale, że uczysz córkę miłości do zwierząt"

Justyna Steczkowska opublikowała zdjęcie w bikini z Zanzibaru. Uwagę fanów przykuł jej syn Leon

Wiele rodzimych gwiazd zmęczonych pandemią zdecydowało się wybrać na wakacje i odpocząć od maseczek. Małgorzata Rozenek-Majdan powitała nowy rok rodzinnym wyjazdem do Meksyku. To samo zrobili Fit Loversi, którzy po powrocie do Polski narzekali na wyjazd i tamtejsze ceny. Kilka dni później na prywatną wyspę na Malediwach wyleciała Blanka Lipińska, gdzie od listopada odpoczywa Kinga Rusin z partnerem Markiem Kujawą. Teraz na wypoczynek w egzotycznym miejscu zdecydowała się Justyna Steczkowska, która wybrała Zanzibar. W niedzielny wieczór opublikowała na Instagramie karuzelę zdjęć. Na dwóch z nich zapozowała w bikini, a na trzecim z 21-letnim synem, Leonem Myszkowskim.

 

Fani piosenkarki są pod wrażeniem zdjęć i uważają, że Justyna i Leon wyglądają jakby byli rówieśnikami.

Ale z Leonem na tym zdjęciu to jak rodzeństwo wyglądacie!
Oboje wyglądacie zjawiskowo! Super forma!
To syn?! - pisali.

Wielu zachwyciło się także sylwetką piosenkarki:

Ma pani figurę jak milion dolarów.
Wygląda pani zjawiskowo - komplementują.
Zobacz wideo Justyna Steczkowska odpoczywa na Zanzibarze

Faktycznie Steczkowska wraz z synem wyglądają naprawdę promiennie i są w super formie. Jak podobają Wam się zdjęcia wokalistki?

Kinga Rusin i Marek KujawaKinga Rusin w kostiumie na Maledwiach. "Reżyseria, zdjęcia: Marek Kujawa"

Więcej o: