Fani atakują Justina Timberlake'a po nowym dokumencie o Britney Spears. Ona nie komentuje, ale znajomy zdradził, jak zareagowała

Nie milkną echa po dokumencie "Framing Britney Spears". W filmie poruszono również bolesne dla piosenkarki rozstanie z Justinem Timberlakiem. Media wówczas wzięły jego stronę, a fani teraz nie zostawiają na nim suchej nitki.

Kilka dni temu w sieci pojawił się nowy dokument o księżniczce popu. "Framing Britney Spears" opisuje nie tylko drogę na szczyt gwiazdy, ale również jej zawirowania związane z toksyczną relacją z ojcem, czy też problemy ze zdrowiem psychicznym. Nie mogło zabraknąć również wątku o jej głośnym rozstaniu z Justinem Timberlakiem.

Britney Spears nago w ciąży. Polski fotograf pokazał zdjęcie, które zrobił piosenkarce 14 lat temuBritney Spears nago w ciąży. Polski fotograf pokazał zdjęcie, które zrobił piosenkarce 14 lat temu

Fani Britney Spears atakują Justina

Britney Spears i Justin Timberlake byli parą przez cztery lata, a ich bajeczny związek obserwował cały świat. Ten nie przetrwał próby czasu i zakończył się bolesnym rozstaniem. Mówiło się wówczas, że to wina piosenkarki, która miała okazać się niewierna. Mimo że sama zainteresowana nigdy nie potwierdziła tych spekulacji, media wzięły stronę Justina i okrzyknęły ją zdrajczynią. Dla 21-letniej wówczas Britney świat się załamał, a nowy teledysk byłego chłopaka, w którym łudząca podobna do niej aktorka go zdradza, tylko pogorszył sytuację. W dokumencie "Framing Britney Spears" dziennikarze zwrócili uwagę na niesprawiedliwą ocenę, jakiej wówczas została poddana Britney.

Ludzie traktowali ją jak "szkolną szmatę" - komentował dziennikarz Wesley Morris.

Britney SpearsObejrzeliśmy "Framing Britney Spears". Ojciec od początku miał plan na córkę

Po premierze filmu fani artystki wyrazili swoje niezadowolenie w mediach społecznościowych piosenkarza. Jak się okazuje, Britney Spears nie chciała, aby tak się stało. Osoba z jej otoczenia w rozmowie z "US Weekly" przyznała, że gwiazda nie chowa już urazy.

Przez lata Britney była obiektem różnych obelg, szczególnie w mediach społecznościowych. Ona nigdy nie chciałaby, aby jej fani atakowali jej byłego chłopaka. Nienawiść niczego nie rozwiąże, niezależnie od tego, co wydarzyło się w przeszłości. Britney nie ma pretensji do Justina z powodu tego, co powiedział lub zrobił. Czuje, że byli młodzi i zakochani i oboje robili głupie rzeczy, kiedy byli razem. Była załamana, kiedy się rozstali, ale teraz już o tym nie myśli - zdradza źródło magazynu.

Dokument "Framing Britney Spears" robi niemałą furorę w sieci. Myślicie, że Justin również skusi się na mały seans?

Zobacz wideo Dzięki "Klubowi Myszki Miki" mogliśmy zobaczyć tańczącego Ryana Goslinga [Popkultura Extra]
Więcej o: