Agnieszka Kaczorowska czeka na informację o płci dziecka. Aktorka ma już jednak wybrane imię. Bardzo urocze

Agnieszka Kaczorowska pozna płeć dziecka dopiero w połowie marca, jednak już ma wytypowane jedno, konkretne imię.

Agnieszka Kaczorowska kilka tygodni temu ogłosiła, że wraz z mężem, Maciejem Pelą, spodziewają się drugiego dziecka. Plotki o kolejnej ciąży pojawiły się jeszcze wcześniej, jednak aktorka wówczas nie komentowała. Jak sama później przyznała, gratulowanie błogosławionego stanu jeszcze przed jego ogłoszeniem jest bardzo nietaktowne. Teraz sama zainteresowana coraz chętniej publikuje zdjęcia z ciążowym brzuchem, a także rozmyśla nad macierzyństwem.

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska wybrała się na sanki z córką. Fanka: Ciągniesz sanki w ciąży?

Agnieszka Kaczorowska wybrała już imię dla dziecka

Agnieszka Kaczorowska nie zna jeszcze płci drugiego dziecka. Jak sama opowiedziała na Instagramie, dowie się tego dopiero w marcu, a z fanami podzieli się tą informacją, gdy będzie absolutnie pewna. Jeśli będzie to chłopiec, aktorka ma już od dawna wybrane imię, co zdradziła w jednym z najnowszych wywiadów.

Już przy pierwszej ciąży mieliśmy imię dla chłopca. Byłby to Stefek, strasznie chcielibyśmy Stefana. A jeżeli będzie dziewczynka, to oczywiście też będziemy szczęśliwi. Tylko wtedy trudniej z tym imieniem - wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Agnieszka Kaczorowska bardzo chętnie relacjonuje swoje macierzyństwo, a także drugą ciążę w mediach społecznościowych. Młoda mama publikuje wspólne zdjęcia z córką, jednak nigdy nie pokazuje jej twarzy. Na jej profilu nie brakuje zdjęć z coraz większym, ciążowym brzuchem, toteż z pewnością o płci drugiego dziecka również opowie na Instagramie. 

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska w "Pytaniu na śniadanie". Pozowała, trzymając się za ciążowy brzuch. "Zachwycam się swoją energią"

Więcej o: