Marcelina Ziętek pokazała kulisy sesji zdjęciowej w halce. Fani wbijają szpilę byłej żonie Piotra: Justyna tego nie lubi

Marcelina Ziętek pochwaliła się na Instagramie nowym projektem - sesją zdjęciową, do której pozuje w czarnej halce. Pod nagraniem dokumentującym kulisy projektu posypały się komentarze zachwyconych internautów. Nie obyło się bez nawiązania do Justyny Żyły.

Marcelina Ziętek, aktorka znana z paradokumentu "19+", od jakiegoś czasu spotyka się z Piotrem Żyłą, a jej nazwisko coraz częściej pojawia się na łamach serwisów internetowych. 22-latka wykorzystuje swoje pięć minut sławy i chętnie dzieli się w sieci zdjęciami, które zdobywają coraz więcej polubień. Ziętek pochwaliła się nagraniem z sesji zdjęciowej, na którym pozuje w czarnej halce wykończonej haftem. Hasztagi zamieszczone pod nagraniem wskazują na to, że już niedługo światło dzienne ujrzy nowy projekt Marceliny.

Marcelina Ziętek odwiedziła salon piękności i poddała się kilku zabiegomMarcelina Ziętek przeszła zabiegi pielęgnacyjne. Cel? "Robię sobie brazylijskie pośladki"

Marcelina Ziętek pokazała kulisy sesji zdjęciowej. Fani komplementują

Pod materiałem, na którym dziewczyna Piotra Żyły stroi miny do kamery, posypały się komentarze internautów:

Łogień, jakby to Piotr powiedział.
Kobieta z klasą!
Najpiękniejsza dama na świecie.
Mega.
 

Niektórzy internauci wspomnieli także o Justynie Żyle, która komentowała już związek swojego byłego męża:

Justyna tego nie lubi.
Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Przypomnijmy, że aktorstwo i modeling to niejedyne zajęcia Marceliny. Młoda celebrytka przyznała ostatnio na Instagramie, że przygotowuje się do egzaminów na studiach. Okazuje się, że partnerka Piotra Żyły studiuje pedagogikę i czeka ją intensywny czas przepełniony nauką.

Marcelina ZiętekDziewczyna Piotra Żyły ma napięty grafik. Zdradziła, co studiuje

Pierwsze informacje o tym, że skoczek spotyka się z gwiazdką TVN-u pojawiły się w mediach pod koniec lipca 2020 roku. Skoczek i aktorka spędzili razem wakacje, jednak nie chwalili się w sieci wspólnymi zdjęciami. Zdradziła ich jedynie lokalizacja - Żyła urlopował się w tym samym miejscu, z którego relacje do sieci wrzucała Ziętek.

Zobaczcie kulisy sesji zdjęciowej Marceliny. Czekacie na efekty jej pracy?