Kinga Rusin w obiektywie partnera w kostiumie na Malediwach. "Reżyseria, zdjęcia: Marek Kujawa". Jak z katalogu

Kinga Rusin w listopadzie pożegnała się z zimną Polską i razem z partnerem wyleciała na egzotyczne wakacje. Co słychać na Malediwach? Jest jak w raju.

Kinga Rusin po odejściu z "DD TVN" znacząco zmniejszyła aktywność w mediach społecznościowych. Serwisy donosiły, że wyprowadziła się na wieś, spekulowano, że wybrała się na wakacje z mamą. W końcu sama zainteresowana wyjaśniła, jak wygląda sytuacja. Okazuje się, że razem z Markiem Kujawą wypoczywają na "maleńkiej wyspie" na Oceanie Indyjskim. Brzmi jak marzenie, a na zdjęciach prezentuje się jak raj.

Kinga Rusin w obiektywie partnera 

Dziennikarka nie odcięła się całkowicie od świata zewnętrznego. Uważnie śledzi sytuację w kraju i bierze udział w życiu publicznym. Razem z Markiem Kujawą wpłaciła aż 30 tys. złotych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, zamieściła też mocny post po publikacji wyroku TK w sprawie aborcji.

Anna Lewandowska i Robert LewandowskiLewandowska pokazała, jak Klara pałaszuje owsiankę. Patrzymy na wystrój

Jednak na Malediwach życie toczy się inaczej. Oglądaliśmy już randkę pary na jachcie, teraz przyszedł czas na plażowe zdjęcie prezenterki. Rusin prezentuje wysportowaną sylwetkę w czarnym kostiumie kąpielowym, przez biały piasek biegnie prosto do błękitnego oceanu. Autorem fotografii, która wygląda pięknie jak fototapeta, jest oczywiście ukochany gwiazdy.

 
Scenariusz, reżyseria, zdjęcia: Marek Kujawa. Muza i kostiumy: Kinga Rusin - podpisała kadr dziennikarka.
Zobacz wideo

Fani byli pod wrażeniem.

Kinga RusinKinga Rusin pochwaliła się, jak spędza wolny czas na rajskiej wyspie. Internauci: Tak trzeba żyć

Brawo, za talent dla Pana Kujawy - pisali w komentarzach.
Super babka, super plaża, czego chcieć więcej.
O, jak pięknie! Przy dzisiejszych mrozach marzy mi się takie miejsce.

Pozostaje nam zgodzić się z tymi opiniami. W tym roku wielbiciele zimy nie mogą narzekać - śnieg i mróz nie odpuszczają. O rajskich wakacjach, przez pandemię, wielu z nas może tylko pomarzyć.

Zobacz też: Kinga Rusin wyleciała na wakacje już w listopadzie! Na jachcie towarzyszy jej Kujawa. To ich pierwsze zdjęcie od dawna