Księżna Kate nadaje z domu. Żakiet cudny, ale spójrzcie, co stoi za nią. To wystawa zdjęć jej dzieci

Księżna Kate dziękowała nauczycielom za ich niesamowitą pracę w czasie pandemii. W domu zdecydowanie nie stawia na dres. A te dekoracje? Zrozumie je każda mama.

Księżna Kate nie rezygnuje z elegancji nawet podczas pracy z domu. Żona Williama często łączy się przez wideokonferencję, by w ten sposób dalej pełnić swoje obowiązki. Jeden z nich to oczywiście reprezentowanie monarchii. Przy okazji możemy zobaczyć, jak mieszka przyszły król Wielkiej Brytanii i jego rodzina.

Zobacz wideo

Księżna Kate w tweedowym żakiecie

Kate połączyła się z nauczycielami z Ribbon Academy. Rozmawiała z nimi o tym, jak wspierają uczniów w trudnym dla wszystkich czasie, ale też o tym, jak sami się czują i radzą sobie z sytuacją pandemii. Księżna Cambridge jest członkinią Place2Be, organizacji charytatywnej, która dba o zdrowie psychiczne młodzieży szkolnej i pedagogów.

Księżna KateKsiężna Kate przekazała fanom ważną wiadomość. Zachwycali się jej naturalnością

39-latka postawiła na szykowny, niebieski żakiet z tweedu, który kiedyś już miała na sobie. To projekt Rebeki Taylor. Dobrała do niego złote kolczyki, a włosy związała w koński ogon. Szyk i klasa, zresztą jak zawsze w jej przypadku. 

królowa Elżbieta II, księżna KateKrólowa Elżbieta II szykuje niespodziankę dla księżnej Kate. Chce ją nagrodzić

Na nagraniu widzimy także fragment wnętrza domu, w którym William i Kate mieszkają z dziećmi. Jest pistacjowa sofa, są poduszki w kwiatowe wzory i drewniana komoda. To na niej ustawione zostały urocze fotografie małych książąt. Jest Kate na rękach z Louisem, a także George i Charlotte w szkolnych mundurkach. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Anna Lewandowska i Robert LewandowskiLewandowska pokazała, jak Klara pałaszuje owsiankę. Patrzymy na wystrój

Odgrywacie niesamowicie ważną rolę w opiekowaniu się naszymi dziećmi - mówiła księżna do nauczycieli. - To istotne, że także wy otaczacie je opieką, że wykonujecie Waszą pracę, najlepiej, jak umiecie. Jestem szczęśliwa, że Place2Be może Was wspierać. Teraz to jeszcze ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Książę Harry, książę WilliamKsiążę William i książę Harry już się pogodzili. Ich spór był "brzydki i intensywny"