Sonia Bohosiewicz na okładkę nowej płyty wybiera kadr, na którym widać jej piersi. Komentarz Dowbora nie na miejscu

Pod najnowszym zdjęciem Soni Bohosiewicz pojawiło się wiele komentarzy dotyczących proponowanej przez nią okładki płyty. Wśród komplementów nie zabrakło również nieco chamskich odpowiedzi.

Sonia Bohosiewicz powoli szykuje się do wydania płyty. Już w marcu światło dzienne ma ujrzeć jej krążek "10 sekretów MM", który jest inspirowany Marilyn Monroe. Aktorka dopracowuje do końca materiał i rozmyśla nad okładką albumu. Na Instagramie zamieściła proponowane zdjęcie, które wzbudziło niemałe zamieszanie wśród komentujących internautów, a także innych gwiazd rodzimego show-biznesu.

ZOBACZ TEŻ: Sonia Bohosiewicz zmyła makijaż i wskoczyła do hotelowego basenu.To wzbudziło czujność fanów. Od razu zasypali ją pytaniami

Sonia Bohosiewicz prezentuje piersi na Instagramie. Gwiazdy komentują

Sonia Bohosiewicz słynie ze specyficznego poczucia humoru, które najczęściej prezentuje w swoich mediach społecznościowych. Aktorka tym razem zwróciła się do obserwatorów z prośbą o doradzenie jej w kwestii wyboru okładki płyty. Przy okazji zamieściła odważne zdjęcie w piersi i brzucha.

Czy to byłoby dobre zdjęcie na okładkę płyty? Tylko szczerze! Tak czy nie? Jedna osoba z komentarzy dostanie ode mnie płytę, jak już będzie - pyta aktorka.
 

Wiele gwiazd z przymrużeniem oka zachwalało jej wybór. Wśród nich znalazła się również Natalia Kukulska.

Jestem za! Choć gdybym pożyczyła Ci ciała - więcej byś na okładce miała - skomentowała piosenkarka.

Joanna Koroniewska, Krzysztof Kowalewski, Kuba WojewódzkiGwiazdy żegnają Krzysztofa Kowalewskiego: Koroniewska, Schejbal, Racewicz

Wśród innych komentarzy m.in. Małgorzaty Foremniak, Mai Bohosiewicz, Joanny Koroniewskiej znalazł się również nieco niestosowny od Macieja Dowbora.

Działa na wyobraźnie - skomentował piersi aktorki Maciej Dowbor.

Maciej DowborMaciej Dowbor Instagram

Prezenter, wcześniej komentował piersi Barbary Kurdej-Szatan (tu również się nie popisał). Wówczas  tłumaczył swoim fanom, że jego komentarz to żart.  Nie wątpimy, że to ale czy stosowny? To już inna kwestia. Czy teraz będzie odpowiadał w podobnym tonie? Zapewne okaże się niebawem. 

Barbara Kurdej-Szatan, Maciej Dowbor, Joanna KoroniewskaMaciej Dowbor zachwyca się Barbarą Kurdej-Szatan. Joanna Koroniewska skomentowała zachowanie męża

Zobacz wideo Sonia Bohosiewicz nad basenem. Nie tylko odpoczynek, ale też trening!

ZOBACZ TEŻ: Ewa Wachowicz w "Przyjaciółkach"? Fani serialu podejrzewali, że zajmie miejsce Magdy Stużyńskiej. Była miss zareagowała [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: