Alicja Bachleda-Curuś docenia uroki wyjścia z domu. W wersji bez mocnego makijażu popija drinki na tle morza. "Piękna i naturalna"

Alicja Bachleda-Curuś wspomniała na Instagramie o tęsknocie za normalnym światem. Spotkanie z przyjaciółką w pięknych okolicznościach przyrody wynagrodziło jednak wszystkie smutki gwiazdy. Aktorka pochwaliła się relacją z drinkowania nad brzegiem morza, a fani docenili jej naturalność.

Alicja Bachleda-Curuś na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych i to właśnie tam prowadzi swoje życie towarzyskie. Pandemia uniemożliwiła jej (jak większości z nas) organizowanie spotkań z bliskimi. Święta spędziła w bardzo okrojonym gronie, jednak teraz na nowo może cieszyć się obecnością przyjaciół. Aktorka wybrała się z koleżanką nad brzeg morza. Nie zabrakło drinków i upajania się pięknymi widokami. Internauci od razu zauważyli, że gwiazda prawie w ogóle nie ma na twarzy makijażu

Alicja Bachleda-Curuś opublikowała nowe zdjęcie w subtelnym makijażu. Fani są zachwyceni!Alicja Bachleda-Curuś stara się nie malować. Teraz zrobiła wyjątek i zaskoczyła fanów

Alicja Bachleda-Curuś bez makijażu

"Ponownie zetknęłam się z pięknym światem. Tęskniłam!" - tymi słowami Alicja opatrzyła swoją instagramową fotorelację ze spotkania z przyjaciółką. Aktorka od dłuższego czasu ograniczała bliskie kontakty w życiu realnym, dlatego tak hucznie celebruje swoje wyjście z domu, publikując w sieci kilka klimatycznych kadrów - w tym jeden, na którym widać jej twarz z bliska.

 

Czujne oko internauty z pewnością dopatrzy się nabalsamowanych ust oraz delikatnego podkreślenia oprawy oka tuszem do rzęs. Możliwe, że aktorka poprawiła lekko koloryt skóry podkładem. Nie zmienia to jednak faktu, że w porównaniu z innymi gwiazdami Instagrama, zawsze prezentuje się bardzo naturalnie, dlatego z czystym sumieniem można przymknąć oko na jej mało widoczne triki upiększające. 

Zobacz wideo Jak Paulina Krupińska prezentuje się bez makijażu?

Fani Alicji skomplementowali pozbawioną sztuczności urodę aktorki. 

Piękna i naturalna. 
Piękna. Wyglądasz doskonale.
Wyglądasz świetnie - pisali w komentarzach. 

W świecie królujących w mediach społecznościowych filtrów i przeróbek warto docenić naturalne piękno. 

Maciej Dowbor, Paulina Sykut, Krzysztof IbiszPolsat chce postawić na nowe twarze? "Zagrożony jest Dowbor". Nie tylko on

Więcej o: