Rodzice Mateusza Damięckiego nadal nie poznali jego drugiego syna. "Na razie żyjemy osobno". Wszystko przez chorobę

Drugi syn Mateusza Damięckiego i Pauliny Andrzejewskiej przyszedł na świat w grudniu 2020 roku. Do tej pory dziadkowie od strony aktora nie poznali Ignacego.

Mateusz Damięcki wraz z żoną Pauliną Andrzejewską są raczej powściągliwi w kwestii internetowych publikacji. Aktor i choreografka mają już trzyletniego syna Franciszka. Para bardzo długo ukrywała drugą ciążę i szczęśliwą nowinę ogłosiła dopiero w święta Bożego Narodzenia, gdy syn przyszedł na świat. Od świąt minęło już trochę czasu, a jak się właśnie okazało, rodzice Damięckiego dalej nie mieli okazji poznać Ignacego. Co im przeszkodziło?

Mateusz Damięcki i jego żona Paulina AndrzejewskaŻona Mateusza Damięckiego urodziła drugie dziecko! Aktor zdradził płeć i imię

Mateusz Damięcki i Paulina AndrzejewskaMateusz Damięcki świętuje trzecią rocznicę ślubu i zachwyca się żoną

Rodzice Mateusza Damięckiego jeszcze nie poznali wnuka Ignacego

Po porodzie Paulina Andrzejewska ujawniła kilka szczegółów na Instagramie. Okazało się, że obu synów urodziła w tym samym szpitalu, a jej mąż spisał się na medal i bardzo szybko dotarł do szpitala o piątej nad ranem. Zdążył idealnie na akcję porodową. Mimo że Ignacy już od ponad miesiąca jest w domu, jego dziadkowie od strony taty, nadal go nie poznali. Joanna Damięcka udzieliła wywiadu tygodnikowi "Na Żywo", w którym wyjaśniła, dlaczego ona i mąż Maciej nie spotkali się jeszcze z wnukiem.

Oboje przeszliśmy zakażenie koronawirusem. Do dziś odczuwamy jego skutki i powoli dochodzimy do zdrowia. Ale dbamy o siebie, staramy się odpoczywać i spędzamy czas, spacerując na świeżym powietrzu" - tłumaczyła. 

Babcia wyznała też, że nie może się doczekać pierwszego spotkania z wnukiem. Odlicza czas do momentu, w którym w końcu będzie mogła poznać wnuka i wziąć go po raz pierwszy na ręce.

Na razie żyjemy osobno i jedyne, co nam pozostaje, to dzwonienie do siebie i rozmowy przez internet - dodaje.

Ciekawe, czy w przyszłości chłopiec będzie miał wspólne zainteresowania z tatą oraz dziadkiem, i zdecyduje się związać przyszłość z aktorstwem. 

Zobacz wideo Mateusz Damięcki z dziecięcym wózkiem na plaży. Musiał się napocić