"Rolnik szuka żony". Uczestniczka programu urodziła dziecko. Pokazała zdjęcie i zdradziła imię. Jest piękne i tradycyjne

Natalia z "Rolnik szuka żony" urodziła dziecko! Wrzuciła na Instagram urocze zdjęcie. W opisie ujawniła imię pociechy.

Natalia brała udział w szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Była kandydatką Seweryna, jednak rolnik nie zdecydował się na związek z nią. Wybrał Małgorzatę, a Natalia musiała wrócić do domu. Udało jej się jednak zdobyć spore grono fanów, którzy chętnie obserwują jej życie na Instagramie. Dzięki jej aktywności wiemy, że wyszła za mąż, a niedawno pochwaliła się ciążą. Teraz została mamą.

Rolnik szuka żony - Natalia Niemiec jest w ciąży?"Rolnik szuka żony". Natalia świątecznym zdjęciem zdradziła, że jest w ciąży? "To najlepszy prezent"

Zobacz wideo

Przeczytaj także: "Rolnik szuka żony". Paweł wrzucił niekorzystne zdjęcie Marty: Mówią, że jestem wredny. Zabrała głos

Natalia z "Rolnik szuka żony" urodziła dziecko

Uczestniczka programu wrzuciła na Instagram urocze zdjęcie dziecka. To chłopiec, który leży na specjalnej macie dla dzieci, na której można oznaczać wiek. Wynika z niej, że syn Natalii ma już cztery dni.

Janek już w domu - napisała uczestniczka programu.
 

Polecamy także: "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wezmą udział w innym programie. Dzięki niemu poznali się jeszcze lepiej

Natalia i jej mąż Maciej po raz pierwszy pokazali ciążowy brzuch w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Wtedy nie ogłosili radosnej nowiny, ale czujni internauci zauważyli ciążowe krągłości Natalii.

Gratulacje, widzę, będzie dzidzia.
Gratulacje, to pewnie najlepszy prezent.
Widzę brzuszek, ogromne gratulacje dla Was, kochani!
Będzie maleństwo? - pisali wtedy fani.

Jak widać, mieli rację. Teraz pod zdjęciem małego Janka oczywiście też pojawiła się lawina gratulacji. My również się do nich przyłączamy. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony". Kandydatka Dawida jest szczęśliwie zakochana. Relaksuje się w ramionach ukochanego