"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor żegna uczestniczkę programu. Anna Warsewicz zmarła na raka. Osierociła córkę

Katarzyna Dowbor poinformowała, że uczestniczka jednego z odcinków programu "Nasz nowy dom" zmarła na chorobę nowotworową. Miała 20 przerzutów do kości.

Katarzyna Dowbor opublikowała na swoim profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie. Pozuje na nim z jedną z uczestniczek programu "Nasz nowy dom" i jej córką. Fotografii towarzyszy smutna wiadomość o śmierci kobiety.

Pani Beata z programu ''Nasz nowy dom''"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor obiecała pomóc rodzinie, która straciła dom przez podpalacza

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli udział w proteście przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego

Polecamy: Producenci programu "Nasz nowy dom" ujawniają kulisy. Już wiadomo, której sceny Katarzyna Dowbor nigdy nie dubluje

Katarzyna Dowbor żegna uczestniczkę programu "Nasz nowy dom"

Gdy Anna Warsewicz brała udział w programie, już wiedziała o swojej chorobie. Ze względu na stan zdrowia nie była w stanie podjąć żadnej pracy. Samotnie wychowywała córkę i razem mieszkały w domu, który był w opłakanym stanie. Ekipa programu "Nasz nowy dom" nie tylko wyremontowała wnętrza, ale także zmieniła instalacje, dzięki czemu pani Ania i jej córka Sara mogły wreszcie korzystać z ciepłej wody. Katarzyna Dowbor i ekipa "Naszego nowego domu" znacząco poprawiła ich los. Niestety, w zeszłym roku stan pani Ani znacząco się pogorszył. Teraz Katarzyna Dowbor poinformowała o jej śmierci.

Kochani, podzielę się z Wami bardzo smutną wiadomością... Pani Ania, bohaterka 117. odcinka programu "Nasz Nowy Dom", niestety przegrała walkę z chorobą nowotworową. Osierociła córeczkę Sarę. Będziemy zawsze o Pani Ani pamiętać. I cieszymy się, że mogliśmy spełnić Jej marzenie - napisała.
 

Początkowo u Anny Warsewicz wykryto raka piersi. W minionym roku lekarz stwierdził aż 20 nowych przerzutów do kości.

Zobacz także: "Nasz nowy dom". Wiemy co dzieje się z córkami zmarłej uczestniczki programu. Wzruszająca historia

Więcej o: