Szykuje się biografia Agnieszki Kotulanki. Dzieci się nie zgadzają. "Nie chcą tego pamiętać"

Agnieszka Kotulanka była świetną aktorką, miała barwne życie, ale i tragiczne życie. Jej biografia byłaby bez wątpienia ciekawą lekturą. Czy zostanie wydana? Wiele zależy od dzieci zmarłej aktorki.

Agnieszka Kotulanka miała na koncie wiele świetnych ról. Szersza publiczność zapamiętała ją jednak dzięki roli Krystyny Lubicz w "Klanie". Aktorka zmagała się z chorobą alkoholową, sugerowano, że cierpiała na marskość wątroby, jednak prawdopodobną przyczyną śmierci miał być wylew krwi do mózgu.  Aktorka zmarła 20 lutego 2018 roku w wieku 61 lat. Widzowie nadal o niej pamiętają i wspominają ją z sentymentem. Nic więc dziwnego, że pojawił się pomysł, by stworzyć i opublikować jej biografię. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska: Wiem, że dla większości Polaków zostanę już Bożenką z "Klanu" [PLOTKERSI]

Agnieszka KotulankaDzieci Agnieszki Kotulanki wypełnią jej ostatnią wolę . "Chciała zacząć nowe życie"

Biografia Agnieszki Kotulanki doczeka się publikacji? Dzieci aktorki nie są gotowe 

Plotki o tym, że do księgarń trafi biografia  Agnieszki Kotulanki krążą w mediach od jakiegoś czasu. Okazuje się, że jest w nich ziarno prawdy. Jedno z wydawnictw miało być zainteresowana taką publikacją. Wszak materiału na ciekawą pracę nie brakuje. Okazuje się jednak, że dzieci gwiazdy, Katarzyna i Michał, które są owocem małżeństwa Kotulanki z Jackiem Sasem-Uhrynowskim (aktorka rozwiodła się z nim w 1992 roku) nie zgadzają się na ową publikację - donosi tygodnik "Na Żywo". 

Byłby to wywiad-rzeka. Kasia i Michał musieliby opowiedzieć o pięknych, wzruszających chwilach spędzonych z mamą, ale też o jej szalenie trudnej walce z chorobą alkoholową. A oni nie chcą tego pamiętać i wspominać, bo to były najtrudniejsze lata ich życia" - zdradziła "Na żywo" przyjaciółka rodziny.

Agnieszka Kotulanka i Krzysztof StelmaszykAgnieszka Kotulanka miała romans z Krzysztofem Stelmaszykiem

Przypomnijmy, że to dzieci Kotulanki po jej śmierci wypełniły jej ostatnią wolę. Pozbierały pamiątki i nagrody aktorki, a później wyremontowały i sprzedały jej mieszkanie. W ten sposób miały odciąć się od bolesnych wspomnień. 

Więcej o: