Para prezydencka odwiedziła rodziców w Krakowie. Agata Duda przyłapana z serduszkiem WOŚP

Agata Duda wspiera akcję WOŚP? Paparazzi przyłapali parę prezydencką podczas odwiedzin u rodziców. Na zdjęciach w oczy rzuca się charakterystyczny dla akcji Jurka Owsiaka element stylizacji Pierwszej Damy.

Nie cichną echa medialnych doniesień, jakoby pogodynka z lokalnej stacji Telewizji Polskiej miała zostać zwolniona z pracy tuż po tym, gdy na wizji pojawiła się z przyklejonym na bluzce serduszkiemWielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie od dziś wiadomo, że partia rządząca ma negatywny stosunek do akcji prowadzonej przez Jerzego Owsiaka, dlatego narracja prowadzona w mediach publicznych jest równie krytyczna. Jednak każdego roku swoje oficjalne zaangażowanie w sprawy fundacji potwierdza para prezydencka. Podczas 29. finału WOŚP Andrzej Duda wystawił na licytację sygnowane swoim podpisem dwa pióra wieczne. Agata Duda natomiast została przyłapana przez paparazzi z charakterystycznym znakiem, który przemyciła w swojej codziennej stylizacji. 

Andrzej Duda, Agata DudaPaparazzi przyłapali Andrzeja Dudę i jego żonę pod osłoną nocy. Prezydent bez maseczki

Agata Duda z serduszkiem WOŚP

Andrzej Duda wraz z małżonką pojechał do Krakowa, by odwiedzić rodziców. Fotorelację z tej wizyty uwiecznili paparazzi. Para prezydencka wybrała na tę okazję czarne stylizacje, a Pierwsza Dama włożyła długi, ciemny płaszcz. Okrycie wierzchnie przyozdobiła szerokim szalem w kratę, a strój dopełniały buty na wysokim obcasie. Na twarzy nie zabrakło maseczki ochronnej.

Zobacz wideo Jak para prezydencka świętuje urodziny?

Szczególną uwagę przyciąga jednak przewieszona przez ramię torebka Agaty Dudy, na której dumnie prezentuje się przyklejone na froncie akcesorium serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Agata Duda z serduszkiem WOŚPAgata Duda z serduszkiem WOŚP FORUM

Wy również w tym roku dorzuciliście swoją cegiełkę do dzieła Jerzego Owsiaka? Szczytny cel zawsze warto wspierać. 

Paulina Młynarska, Jerzy OwsiakPaulina odnosi się do tłumaczeń Owsiaka o "aborcji na pstryk": Spieramy się

Więcej o: