Czytelnicy Plotka i Gazety.pl nie zawiedli! Aukcje Ewy Bilan-Stoch i Joanny Przetakiewicz wsparły WOŚP

Razem z Gazeta.pl w ramach projektu #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowaliśmy dwie wyjątkowe aukcje. Czytelnicy mogli licytować diadem Ewy Bilan-Stoch i dzień z Joanną Przetakiewicz.

"Finał z głową" - tak brzmiało hasło tegorocznej, 29. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas finału udało pobić kolejny rekord, a deklarowana kwota wynosi aż 127 495 626 zł. Gazeta.pl po raz kolejny zorganizowała akcję  #JedenDzieńDłużej, żeby wesprzeć fundację Jurka Owsiaka. Plotek również się w nią zaangażował i uruchomił dwie wyjątkowe licytacje z Joanną Przetakiewicz i Ewą Bilan-Stoch. 

Czytelnicy Plotka i Gazety.pl nie zawiedli! Aukcje Ewy Bilan-Stoch i Joanny Przetakiewicz wsparły WOŚP

Ewa Bilan-Stoch przekazała na aukcję charytatywną niepowtarzalny diadem, który był zwieńczeniem jej stylizacji na Gali Mistrzów Sportu. Odebrała wtedy nagrodę w imieniu swojego męża, a świecąca ozdoba wzbudziła ogromne zainteresowanie. To właśnie ten element kreacji sprawił, że małżonka Kamila Stocha była porównywana do kultowej już postaci Elsy z "Krainy Lodu". W aukcji wzięło udział 14 osób, a wygrana kwota wyniosła 5 100 zł!

Ewa Bilan-StochEwa Bilan-Stoch Newspix

Joanna Przetakiewicz w tym roku zaprosiła zwycięzcę na zakupy do swojego flagowego butiku La Manii i La Manii Home w Warszawie. Po udanym "shoppingu" będzie czas na rozmowę przy kawie, ciasteczku albo wykwintnym obiedzie w hotelu Raffles. W aukcji wzięły udział 23 osoby, a wygrana kwota wyniosła 8 500 zł!

Joanna Przetakiewicz, apartament w ŻoliborzuJoanna Przetakiewicz, apartament w Żoliborzu Instagram/ @joannaprzetakiewicz

Dziękujemy Wam za wsparcie!